banner3088

Sevil Kız Apart, Silivri'de açıldı

Kadınlara ve kız öğrencilere özel faaliyet gösterecek olan Sevil Kız Apart, Silivri’de açıldı.

Sevil Kız Apart, Silivri'de açıldı

Kadınlara ve kız öğrencilere özel faaliyet gösterecek olan Sevil Kız Apart Otel, Silivri’de açıldı. Bölgede bir ilk olan apartta tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 5 kişilik odalarla kadınlara ve genç kız öğrencilere hizmet verecek.

Sevil Kız Apart Otel'in açılış törenine Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar,  CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, meclis üyeleri, SİBESO Başkanı Nuray Koçer, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı ve birçok iş adamı katıldı.

"Silivri için büyük eksiklikti"

Kurdele kesme töreninde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Özcan Işıklar,  Silivri'nin böyle bir aparta çok ihtiyacı olduğunu vurguladı. Üniversitelerin,  Silivri'ye büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Işıklar, "Üniversitelerin rektörleri buraya geldiğinde ilk sordukları soru, 'Öğrencilerin konaklayabileceği, üniversite alanlarına yakın olan bir yeriniz var mı?' sorusu oluyor. Bu konuda büyük sıkıntı ve eksiklik çekiyorduk. Şimdi, Sevil Apart Otel, bu ihtiyacımızı karşılayacaktır" diye konuştu.  Rumeli Üniversitesi'nin açılışının ardından öğrencilerle yaptıkları toplantılara değinen Özcan Işıklar, "Ümraniye'den günü birlik gelip giden öğrencilerimiz olduğunu duyduğumda çok üzülmüştüm" açıklamasında da bulundu. Işıklar'ın açıklamaların ardından, davetliler oteli gezdi.

"Öğrencilerin ihtiyacı doğrultusunda harekete geçtik"

Sevil Kız Apart'ın işletmecisi olan Sevil Bulat da açılış töreni sonrası değerlendirmelerde bulundu. Başkana, verdiği güzel mesajlardan dolayı teşekkür eden Bulat, "Son dönemde üniversitelerin yoğun bir ilgi gösterdiği Silivri’nin böyle bir yere ihtiyacı olduğunu düşündük ve harekete geçtik" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197