banner3088

Sevgilim...

Bugün seni anlatacağım sevgilim. Senin o sonsuz sevgini, bitmeyen hasretini ve ilk günkü gibi sevgiyle bakan gözlerini. Rabbime çok şükür ki seni bana yazmış. Hani derler ya dünyaya bir daha gelsem. İşte ben dünyaya bir daha gelsem yine senin eşin olmak isterdim.
Seni nasıl anlatırım ki; anlattıkça ısınıyor yüreğim, ısındıkça yüreğim, yetersiz kalıyor kalemim. sebebim, can dostum, en yakınım, cennetim, günlerimin anlamı, sevinç kaynağım, içimdeki lezzet Memedim….gönlüme nakşedilmiş resim gibi sevgilim.
Bugün evliliğimizin 4. Yılını devirdik. Acısı tatlısı neşesi sevinci hüznü….2008 de çıktığımız bu yolda 2012 de artık yalnız değiliz kızımız; defnemizde artık bu sevgi dolu yolda bizimle yürüyecek. Eminim ki sen kızımıza da çok iyi bir baba olacaksın. Sevgi dolu yüreğinle kızımızı da saracaksın. Defneme bakarken titreyen göz bebeklerini görüyorum. Ona nasıl sevgiyle yaklaştığını, kendinden bile sakındığını görüyorum. Biliyorum oda büyüdüğünde iyiki benim babamsın diyecek…
Seni anlatmak çok zor ama anlatmama gerek yok. Çünkü ben seni yaşıyorum sevgilim. Hayatıma girip bana bu kadar güzel şeyler yaşattığın için sana çok teşekkür ederim.
NİCE GÜZEL SENELER BİZİM OLSUN İNŞALLAH, SENİ ÇOK SEVİYORUZ BİTANEM…
 
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197