Silahlı saldırıya uğrayan genç hastanedeki yaşam savaşını kaybetti

Ankara'da uğradığı silahlı saldırıcı sonucu ağır yaralı bir durumda hastaneye kaldırılan 23 yaşındaki genç adam hayatını kaybetti.

Silahlı saldırıya uğrayan genç hastanedeki yaşam savaşını kaybetti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ankara’da uğradığı silahlı saldırıcı sonucu ağır yaralı bir durumda hastaneye kaldırılan 23 yaşındaki genç adam hayatını kaybetti.

Olay, dün akşam saatlerinde Mamak ilçesinde yer alan bir parkta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; Doğukan Kabak (23), daha önce husumet yaşadığı U.Ü. ve beraberindeki kişilerle bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Alevlenen tartışmanın üzerine U.Ü., yanındaki silahla Kabak’a 3 kez ateş edikten sonra beraberindekiler ile birlikte kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Başına isabet eden kurşun sonucu ağır yaralanan Kabak, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Saldırgan U.Ü. ise suç aleti silahla birlikte polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği aktarıldı.

“Kafasına kurşun isabet etmiş”

Olayla ilgili konuşan Cihan Yılmaz, “Doğukan benim çocukluk arkadaşımdı. Saldırgan ile tartışmaya başlamış. Saldırgan daha sonra da silahla ateş ederek arkadaşımızı öldürmüş. Dört kişilermiş, üç el ateş edilmiş. Kurşunlar önce koluna sonra da kafasına isabet etmiş. Sabah vefat ettiği haberini aldık. Ağır yaralı olarak hastaneye götürmüşlerdi. Başına kurşun isabet ettiği için de yaşama şansı az demişlerdi” ifadelerini kullandı.