banner3088

Silivri Öğretmen evinde nişanımız vardı.

 

03.10.2010 tarihinde Silivri belediyesinin düzenlemiş olduğu balık yarışmasına birlikte katıldığım (Hanımın öz dayısı) Osman Sinap’ın kızı Havva Sinap’ın geçtiğimiz pazar günü; Ak Parti Silivri Seçim Komisyonu Üyesi Esma Tüfekçi Zorer’in ağabeyi Yavuz Tüfekçi ile nişan törenine ailece katıldık.

Silivri Öğretmen evinde gerçekleşen nişan töreninde yüzükleri Ak Parti Silivri İlçe başkanı Metin Karataş taktı ve çifte mutluluklar diledi.  Gecede bol bol Trakya ve laz havaları çalındı. Mekânın küçük olmasından dolayı, misafirler arada bir bahçeye inerek ferahlandılar.

Balık Av sezonu açıldığından bu yana Türkiyenin çeşitli illerine yaptığım balık avı seferlerinden dolayı, bir süredir çok istememe rağmen Silivri’ye gelemiyordum. Kısmet bu hayırlı iş için bu güneymiş. Kardeşimiz Havva ve damadımız Yavuz Beyi tebrik ediyor ve Allah tamamına erdirsin diyoruz.

Silivri; sahili başta olmak üzere, günden güne değişen yüzü ile yine cazibesini arttırıyor. Akşam gezileri için ailece yapılan sahil boyu yürüyüşlerimizin tadı bir başka oluyor. Bu seferlik gezimiz az oldu inşallah önümüzdeki günlerde Silivri’yi doya doya gezip dost ziyaretlerinde bulunmak istiyoruz.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner3152

banner3196