Silivri'de ''son dakika'' lar bitmiyor

Silivri hafta sonundan itibaren yine ulusal medyada manşetlerdeydi. Bizim ilçede malzeme bitmez, olaylar tükenmez, gelen geri gidemez.

Yine öyle oldu ve kaçırdığı gemiyle belki de kanlı bir saldırıya imza atacak terörist, başarılı bir operasyon sonucu hakkettiği yeri boyladı.

Bu ilçede garip bir hareket var.

Biz her hafta iyi yada kötü bir haberle ulusal medyada yer almazsak rahat uyuyamıyoruz.

Umarım bundan sonra ki manşetlerde daha iyi bir haberle yer buluruz.

GÖZLER CHPDE

Yarından sonra Silivri CHP’de kimin ilçe başkanı olacağı, hangi yönetimin atanacağı belli olacak. Mevcut İlçe Başkanı Hüseyin Şahin her ne kadar “Ben istifa etmedim” dese de; kendisiyle birlikte 6 yönetim kurulu üyesinin istifa ettiğini hepimiz biliyoruz. Bir tarafta Hüseyin Şahin’in Selami Değirmenci’den kalma yönetim kurulu üyelerinden ayıklanmış listesi, bir tarafta İlhan Batur’ın Şahin’e yakın olan yönetim kurulu üyelerinden arındırılmış başka bir listesi.

Tekerleme gibi.

Pek bir karışık durum anlayacağınız.

Ya Hüseyin Şahin’in listesi onaylanacak ve yönetimde Değirmenci’nin izleri silinecek; yada İlhan Batur ilçe başkanlığı koltuğuna oturacak ve Değirmenci’yi destekleyen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte başka bir sayfa açılacak.

Ben CHP’yi takip ederken baş dönmesi yaşıyorum son günlerde.

MYK’dan çıkacak kararla şu ilçe başkanı belli olsa da, bazılarının kaçan uykuları yerine gelse bir an önce.

RAHAT UYUYUN

Van’da yaşanan ikinci sarsıntıda yine canımız yandı. Hayatını kaybedenler arasında ellerinde kameralarıyla, fotoğraf makineleriyle haber peşinde olan DHA muhabirleri Cem Emir ve Sebahattin Yılmaz basın şehidi olarak hayata gözlerini yumdular. Meslektaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. 
YORUM EKLE

banner3883

banner3552

banner3212

banner3841