banner3088

Silivrililer, Çocuklarımıza Dikkat !

Sevgili anne babalar çocuklarımızın okulu bitti ve yaz tatilinde girmiş bulunuyorlar. Direk konuya girmek istiyorum çünkü elim ayağım hala titriyor…

Çocuklarımızın takibi yakinen yapalım. Çocuklarımızdan bazıları çalışacaklar. Lütfen ve lütfen çocuklarımızın iş yeri takibini yapalım. Oynadıkları oyunlardan sosyal ağlarda konuştukları arkadaşlarına kadar. Lütfen teknoloji aletlerini kullanırken kapalı kapı ardında olmalarına izin vermeyelim.

Bakın sevgili anne babalar durum çok vahim. Ajansımıza bir haftada gelen taciz olayları çok fazla sıklaştı. Size şimdi yazıyorum, siz ise okuyorsunuz. Ben o yavrunun ablası ve annesiyle konuşurken hissettiğimi dinlediğimi, dinlerken aklıma hakim olmayı size nasıl anlatayım? O kadar kötü bir olay ki, o kadar kötü!

LÜTFEN!

Nasıl olsa oynuyor deyip RAHAT OLMAYALIM! BAKALIM! KONTROL EDELİM! Gözümüzün önünde olsunlar!

Geçen gün 13 yaşında bir erkek çocuğuna fiziki tacize uğrayan annenin söyledikleri;

“Şenay hanım yardım edin bize, çocuğum eve geldi tedirgin ne oldu dedim, anne korkuyorum dedi neden ne oldu dediğimde bir erkek bana böyle böyle yaptı kaçtım, annene babana söyleme sakın dedi bana dedi. Nerden biliyorsun sen onu dedim, oyun oynarken tanıştık şu yere gel orda oynamaya devam edelim dedi bende gitmiştim dedi. Lütfen basın da susmasın, sesimiz olun”

Bakın bugün de 13 yaşında bir kız çocuğu aynı durumdaydı. Çağırılan yere gitmek üzereyken anne mesajları fark ediyor. ARKADAŞLAR BU ÇOCUKLAR DAHA ÇOCUK!

Sosyal medyaya çok dikkat edelim. Benim çocuğumun başına gelmez demeyelim. Bu pis, insan dışı yaratıklar her yerde! Emniyet güçler gereğini zaten yapıyor. Lütfen bizlerde bunların çoğalmasına engel olalım!

Sevgili anne babalar bu yaştaki çocuklara sosyal medya hesapları AÇMAYALIM! AÇMAYALIM!

Varsa da kapatalım. İnanın kayıp değil! Çocuklarımızın güvenliğini sağlamak önce biz büyüklere düşer!

Mümkün oldukça resim vb. paylaşmayalım! Ne gerek var arkadaşlar? Çok büyük eksik mi?

Her geçen günle artan bu vakalardan ders çıkaralım!

Tekrar ediyorum çalışacak çocuklarımızın velileri lütfen ve lütfen çocuğumuzun irtibatta olan kişileri yakinen takibe alalım gereken uyarıları yapalım!

Tekrar ediyorum sosyal ağlarda çocuklarımızın tüm hesaplarını kontrol edelim şifreleyelim, önlemimizi alalım! Yapmaz demeyelim! O zaten yapmaz!

Bu sözleri yazacağıma elim kırılsaydı daha iyiydi lakin çocuğumuzu gözlemleyelim, farklı davranışlarda bulunduğunda soralım sorgulayalım… Bırakmayalım!

Erkek çocuğudur deyip rahat olmayalım. Ne yazık ki günümüzde lanet olsun bu hasta zihniyete cinsiyet önemli değil! Çocuk olduğunun bile farkında değil bu pislikler!

ÇOCUK ÇOCUKTUR! KIZI ERKEĞİ YOK! ÇOCUK! YER YÜZÜNDE HİÇ KİMSE BANA AKSİNİ SÖYLEMESİN!

Yemin ederim artık paranoya olduk! O kadar ki, iyi niyetli insanlara bile güvenimiz kalmadı. Bitti! Bu ahlaksız şerefsizlerin yüzünden bitti!

Sakın o eğitimlidir, meslek sahibidir, oralıdır buralıdır yapmaz etmez, şudur budur demeyelim! Sakın! İnsan yakıştıramıyor kabul ama temkinli olalım!

Taptığım mesleğimin en kötü tarafı bu işte! Olayları tüm çıplaklığıyla bilip lakin onu giydirdikten sonra sizlere sunmak!

Benim ne sabrım kaldı ne gücüm ne kuvvetim, siz bu yazdıklarımı değerlendirin. Biz yine araştırmaya, o insanlar için ve onların durumuna kimse düşmemesi için çalışmaya devam edeceğiz. Saat yorgunluk kavramı gözetmeksizin!

SEVGİYLE KALIN…

ÇOCUKLARIMIZI KORUYALIM! ONLARA UZANAN PİS ELLERİ KIRALIM!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ecehan turan
Ecehan turan - 12 ay Önce

Şenayım kalemine sağlık .Bütün çocuklarımız korusun rabbim bu yaradan

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196