banner3088

Abdurrahim Albayrak: "Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir"

KORONAVİRÜS TEDAVİSİ GÖREN GALATASARAY İKİNCİ BAŞKANI ABDURRAHİM ALBAYRAK, TEST SONUÇLARININ NEGATİF ÇIKTIĞI VE TABURCU OLACAĞI YÖNÜNDE ÇIKAN HABERLERE İLİŞKİN, "SON YAPILAN TEST SONUÇLARIM HENÜZ GELMEMİŞTİR. GELİR GELMEZ HERKESİ BİLGİLENDİRECEĞİM" AÇIKLAMASINI YAPTI.

Abdurrahim Albayrak: "Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir"

Koronavirüs tedavisi gören Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, test sonuçlarının negatif çıktığı ve taburcu olacağı yönünde çıkan haberlere ilişkin, "Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim" açıklamasını yaptı.

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktör Fatih Terim’in son testlerinin negatif çıktığını ve iki ismin de yakın zamanda taburcu olacağını belirtmişti. Bu haberin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Abdurrahim Albayrak, "Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı da babasının test sonuçlarının henüz belli olmadığını ve tedavinin devam ettiğini dile getirmişti.

YORUM EKLE

banner3205

banner3153

banner3212

banner3196