banner3088

Ata Efe Bıyıklı Türkiye 2.si oldu

TOF tarafından Bursa Atıcılar Olimpik Atletizm Stadı'nda gerçekleştirilen Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası bugün sona erdi. Üç gün süren turnuvaya 97 kulüp katıldı. Turnuvada 9-10 yaş ve 11-12 yaş gruplarında 895 sporcu mücadele etti.

Ata Efe Bıyıklı Türkiye 2.si oldu

Klasik ve makaralı yay olarak 2 kategoride gerçekleştirilen turnuvada Silivri Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları dereceye girdi.

 11-12 yaş Minik Erkekler Klasik Yay da Ata Efe Bıyıklı Türkiye 2.Si oldu. 11-12 Yaş Miniklerde Ata Efe Bıyıklı, Kuzey Yalım, Metin Şenol Takım Halinde Türkiye 1. Si oldu.

Silivri Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü (SİOKGSK) başkanı Tamer Bıyıklı yaptığı açıklamada “Çocuklarımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Yarışmaya katılan tüm sporcuları son oka kadar göstermiş oldukları gayretten dolayı da kutlarız. Bizlere desteğini esirgemeyen başta Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz' a Başkan Yardımcılarımız Emre Sarısaltıkoğlu, Harun Akkan ve Hasan Solak'a Silivri İlçe Spor Müdürü Can Dağaşan'a ve değerli basınımıza teşekkürlerimizi borç biliriz. Emeğin en fazlası fedakar ailelerimize ve değerli hocalarımız Erol Türkekul ve Emre Göçmen hocalarımızın kendileri övgüyü fazlasıyla hak ediyorlar. SİOKGSK Olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren SİLİVRİ'mizi en iyi şekilde temsil ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Bu çocuklar Silivri’nin geleceği, aydınlık yüzleri, desteklerinizle çok daha güzel yerlerde olacaklarından şüphemiz yoktur.SİLİVRİ'de Okçuluk var.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211