banner3088

Atun “Hukuki süreç başladı“

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan iddialar üzerine Silivrispor Kulübü Başkanı İhsan Atun yazılı bir açıklama yaparak “SİLİVRİSPOR üzerinden menfaat sağlama peşinde, çıkar uğrunda olanlar bu hayal denizinde boğulacaklarını asla unutmasınlar. Öyle çamur at izi kalsın, kamuoyunun algısını yanıltarak bir yerlere gelinmeyeceğinin hesabını verecekler. Şu an, hukuki süreç başladığı için bundan sonra konuşmayacağımı, bu şahısları önce Allaha sonra adalete havale ettiğimi tüm spor kamuoyuna duyurmak istedim” ifadelerini kullandı

Atun “Hukuki süreç başladı“
Silivrispor Kulübü Başkanı İhsan Atun yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Sezon başından bu yana şahsıma, SİLİVRİSPOR Kulübü üzerinden yapılan karalama kampanyalarına cevap verip seviyelerine düşmek istemedim. Benim bir ailem ve gururla taşıdığım bir soy ismim var. ATUN Soy isminin altında ezilecek kişiler, şahsım üzerinden çok seviyor gibi gözüktükleri SİLİVRİSPOR’u düşürme gayreti içerisine girerek her gün kampanyalar düzenlediler. Son günlerde bir telefon görüşmesi eklendi.
 Fakat telefon görüşmesi ile altta paylaşılan yazının ne kadar ilgisiz ve alakasız olduğunu dinlerseniz anlayabiliyorsunuz. Üzerine basa basa söylüyorum. Mete Çetinkaya ve Ümit Kalko ile ne konuşuldu ise onları konuştum Alper Bey ile, SİLİVRİSPOR’un yarınlarının pazarlığı var. Kalleşlik yapanların hayalleri gibi kişisel çıkarların pazarlığı değil. SİLİVRİSPOR üzerinden menfaat sağlama peşinde, çıkar uğrunda olanlar bu hayal denizinde boğulacaklarını asla unutmasınlar. Öyle çamur at izi kalsın, kamuoyunun algısını yanıltarak bir yerlere gelinmeyeceğinin hesabını verecekler. Şu an, hukuki süreç başladığı için bundan sonra konuşmayacağımı, bu şahısları önce Allaha sonra adalete havale ettiğimi tüm spor kamuoyuna duyurmak istedim. Daha öncede açıkladığım üzere Pazar günü yapılacak Silivrispor kongresinde aday olmayacağımı tekrar dile getiriyorum. Ancak bu kararım gönül verdiğim uğruna çok fedakarlıklar yaptığım Silivrispor’dan kopacağım anlamı çıkarılmasın. Ben dün nasılsa yarında Silivrisporun maddi ve manevi her zaman yanında yer alacağımı da açık açık belirtiyor ve taahhüt ediyorum. Pazar günü yapılacak olan kongrenin SİLİVRİSPOR Kulübü’ne hayırlı olmasını diliyorum.
Bugüne kadar maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen, zaman zaman fikir ayrılıkları yaşasak da Silivrispor için ortak bir noktada buluştuğumuz,Silivrispor yönetim kurulu üyelerine malzemecimizden sporcularımıza,Silivrispor sahasında ve deplasmanlarda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Kasaba Taraftar gurubuna, Rom Spora  ve tüm Silivrispor’a gönül vermiş  vatandaşlarımıza teşekkür ederim.
Pazar günü yapılacak ve seçilecek olan yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar dilerim.
 
 Saygılarımla
İHSAN ATUN
SİLİVRİSPOR KULÜP BAŞKANI
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212