Atun, “Silivrispor tarihini baştan yazıyoruz”

Yeni sezon için çalışmalarına aralıksız devam eden Silivrispor’da Başkan İhsan Atun yaptığı değerlendirmede iyi bir ekip olduklarını belirtti ve “Yeni sezonda başarılı olacağımıza eminim ve kurduğumuz takımada kefilim” dedi.

Atun, “Silivrispor tarihini baştan yazıyoruz”
 Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun maç haftasına giren takımının idmanını ziyaret etti ve tek tek oyuncularla görüşerek yeni sezon için başarı dileklerinde bulundu. 23 Ağustosta Altay takımı ile lig heyecanına başlayacak olan Silivrispor’da Başkan İhsan Atun oldukça iddialı konuştu. Atun açıklamasında; “Silivrispor olarak iyi bir grupta yer aldığımıza inanıyorum. İlk maçımızın Altay ile olması da iyi çünkü Altay ismi bir efsanedir. Ayrıca ismi bir efsane olan Altay takımı güçlü bir ekip ama bizimde gücümüz ortadadır.  Biz sahaya çıkıp ilçemizin ismini centilmenliğimiz ile temsil edelim bu bile bize yeter. Ben takımımın Altay karşısında kazanacağına eminim ve dileğim tüm Silivrispor sevdalıları ben ve ekip arkadaşlarım gibi bir takım yaşananlardan emin olsunlar bu bize yeter de artar bile.

ATUN, “BİZİM YOLUMUZ DİKENLERLE DOLU”

banner2829
Silivrispor tarihinde ilkleri yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz. Bilindiği üzere yıllar sonra profesyonel hayalini gerçekleştirdiğimiz Silivrispor’da, Türkiye Kupasında 4. turun heyecanını yaşadık. Geçtiğimiz sezonda bir ilke daha imza attık tarihimizde ilk kez takımımıza Play-Off oynattık ve 2. Ligin kapısından döndük.

DİKİLİ BİR AĞACI OLMAYAN SİLİVRİSPOR’DU

Yıllar sonra profesyonellik hayalinin gerçekleşmesi, kupada 4.tura kadar yükselme, Play-Off oynayan bir takım ve benim için en önemlisi ise yıllardır dikili bir ağacı bile olmayan kulübümüzün tesislerinin tamamlamış olması. Oyuncularımız artık bu tesiste kalıyor. Huzurlu ve gururluyum. Bu bizim için büyük ve anlamlı bir onurdur. Ben Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun olarak kurduğumuz takıma ve teknik heyetimizin sonuna kadar destekçisiyimdir. Hemen her kardeşime güvenim de vardır. Bizleri çıktığımız bu zorlu yolda en iyi şekilde temsil edip başarıya ulaştıracaklarına da eminim. Biz iyi ve kaliteli bir ekibiz. Biz çıktığımız bu zorlu ve meşakkatli yolda ne kadar bozulmanın olduğunun da farkındayız. Biz bizi destekleyenlerle birlikte lig sonunda en iyi cevabı vermesini de biliriz. Uzun bir yola çıktık bu yol zorlu ve güçlüklerle dolu bir yoldur, lakin unutulmamalıdır ki her zorlu çıkışın bir düzlüğü vardır zaten bu bilinç de bize yeter de artar. Son sözüm ise tüm kulüplerimize bize verdikleri destekler içindir. Bizler varsak ilçemizin diğer kulüpleri var olduğu için varız yani onlarla bir bütünün parçalarıyız. Bizi izlemeye ve desteklemeye devam ediniz göreceksiniz ki inananlarla yola çıkan asla ama asla yarı yolda kalmaz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 12:30
YORUM EKLE

banner2755

banner2253

banner2588