banner3088

Bıyıklı: “Paralı askerlerin hariç kimse inanmadı”

Silivrispor’daki görevinden istifasının ardından bir açıklama da Silivri Belediyesi Meclis Üyesi Zafer Bıyıklı’dan geldi. Bıyıklı, Kalko’nun şampiyonluk kutlamalarındaki tavırlarının samimi olmadığını iddia etti.

Bıyıklı: “Paralı askerlerin hariç kimse inanmadı”

Silivrispor’daki görevinden istifa eden, Silivri Belediye Meclis Üyesi Zafer Bıyıklı da sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. “Silivri, siyasi oyunlara, yerli, yabancı oyununa gelmez. Silivri hepimizin, Silivri üç beş paralı askere kalmayacak. Tek sıkıntı bu” dediği açıklamasında şunları söyledi:

“Kimsenin derdi SİLİVRİ değil. . . Kimsenin derdi SİLİVRİSPOR DA değil . . . Çıkarları zedelenen üç beş zavallı ile kendine siyasi basamak sağlama uğraşında olan iki tane basit kişinin ortalığı bulandırma, suni gündem yaratma çabaları destek görmeyince, kulüp başkanı da bu kez yerli yabancı ayırımı ile ortalığı bulandırmakta. Arkadaş burası SİLİVRİSPOR, Mektebim okulları değil. Sen yanında beslediğin paralı askerlerinin yolunda gitmeye devam edersen hep çıkmaz sokaklar senin olacak. Neyin siyasetinden bahsediliyor. Kulüpte siyaset varmış. Elinizi vicdanınıza koyarsanız hiç yazıya, söze gerek yok. Sen partisi ne olursa olsun Belediye Başkanını saymayacaksın, listede önerdiği isimleri saymayacaksın. Sonra zeytin dalı uzattık diyeceksin. Paralı askerlerin hariç kimse inanmadı zaten. Sen kendin bile inanmadın farkındasın. Silivri, siyasi oyunlara, yerli, yabancı oyununa gelmez. Silivri hepimizin, Silivri üç beş paralı askere kalmayacak. Tek sıkıntı bu”

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 13:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
taraftar
taraftar - 3 yıl Önce

kimin paralı asker olduğunu biliyoruz zafer bıyıklı sen rahat ol şampiyonluk ktlamalarında sahneye çıkmak için birbirinizi eziyordunuz gün gelecek silivride gezecek yüzünüz olmayacak

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3197

banner2250

banner3196