banner3088

Buse Terim’den Fatih Terim’in sağlık durumuna ilişkin açıklama

KORONAVİRÜS TEDAVİSİ GÖREN GALATASARAY TEKNİK DİREKTÖRÜ FATİH TERİM'İN KIZI BUSE TERİM BAHÇEKAPILI, BAŞARILI ÇALIŞTIRICININ SAĞLIK DURUMUNA İLİŞKİN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, "BABAMIN YENİ YAPILAN TEST SONUÇLARI HENÜZ GELMEDİ. HALA HASTANEDE TEDAVİSİNE DEVAM EDİLİYOR" DEDİ.

Buse Terim’den Fatih Terim’in sağlık durumuna ilişkin açıklama

Koronavirüs tedavisi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, başarılı çalıştırıcının sağlık durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, "Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor" dedi.

Koronavirüse yakalanan ve tedavi altında olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in son testlerinin negatif çıktığı ve yakın zamanda taburcu olacağı yönünde çıkan haberlere tecrübeli teknik adamın kızı Buse Terim Bahçekapılı’dan yalanlama geldi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Bahçekapılı, "Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidi ile" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197