banner3088

Duru’dan Kalko’ya “Geçersiz Senet” iddiası

Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru, eski Başkan Ümit Kalko’yu Silivrispor’u icraya verdiği gerekçesiyle eleştirdi. Duru, Kalko’nun söz konusu ettiği senetlerin de geçersiz olduğunu belirtti.

Duru’dan Kalko’ya “Geçersiz Senet” iddiası

Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru, eski Başkan Ümit Kalko’yu geçersiz senetlerle kulübü icraya verdiği gerekçesiyle suçladı. Sosyal medya hesabı üzerinden  “Silivri'ye vefa borcu olduğunu söyleyen, Silivri'nin gözbebeği Silivrispor'a sevdalı olduğunu iddia eden, Silivri'nin çocuklarının, gençlerinin eğitimine talip olan bu sayede Silivri'nin nimetlerinden de faydalanan zat-ı muhteremin Silivri'ye ihanetini çok yakında sizlerle paylaşacağız...” paylaşımında bulunan Duru, akabinde bir paylaşım daha yaptı. Duru ikinci paylaşımında da “Sen kimsin Silivri yi icraya vereceksin? Şimdiye kadar sustuk ama bu çok fazla oldu bunun hesabını vereceksin Hatta bundan böyle senin yanında kim varsa hepsi bu bedeli ödeyecek Silivri halkını sen hiç tanımamışsın Görüşüceğiz” dedi.

“Bu hamlesi çok manidar”

Silivrispor Kulübü Başkanı Akgün Duru bu paylaşımının ardından da söz konusu icra olayının detaylarını paylaştı. Kulübün icraya verilme şekliyle ilgili Başkan Duru şu açıklamayı yaptı:

Kalko'nun Silivri'ye vefası!!!!

30 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşen Silivrispor Olağanüstü Genel Kurulu'nda bir önceki yönetimin hesaplarının üyeler tarafından reddedilmesi üzerine Akgün Duru başkanlığındaki yeni Silivrispor yönetimi hesapların incelenmesi ile ilgili yasal işlemleri başlatmıştı. Bu işlemin ardından Mektebim Okulları sahibi Ümit Kalko çok sevdiğini iddia ettiği Silivrispor kulübünü, genel kuruldan bir gün önce yani 29.06.2017 tarihinde kulübü kendisine borçlandırmak için yine kendisi tarafından hazırlanan 1.315.000 TL'lik senetleri 2017/13845-2017/13843 ve 2017/13847 No'lu dosya numaraları ile icraya verdi. Kulübe teslim edilen senet fotokopileri ile asıl senetlerdeki imza sayısının tutmaması ve imza yetkisi olmayan kişilerin imzalarıyla geçerlilik kazandırılmaya çalışıldığı tespit edilmesi üzerine gerekli hukuki işlemlerin başlatılması sonrasında eski kulüp başkanının bu hamlesi çok manidar. "Mektebim okullarının ilk tabelasını astım, Silivri'ye vefa borcum var" diyen Kalko, bu borcu Silivri'nin kulübünü icraya vererek ödüyor! Silivri'den para ve prestij kazanan birinin Silivri'yi icralık etmesini hangimiz hazmedebiliriz ki? Bu Silivri'ye yapılan bir ihanettir

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196