banner3088

Galatasaray’dan resmi açıklama:

GALATASARAY, 2. BAŞKANI ABDURRAHİM ALBAYRAK'IN SAĞLIK DURUMU İLE İLGİLİ BİR AÇIKLAMA YAPTI. YAPILAN AÇIKLAMADA ALBAYRAK VE EŞİNİN KORONA VİRÜS TESTİNİN POZİTİF ÇIKTIĞI VE TEDAVİLERİNİN OLUMLU YÖNDE SEYRETTİĞİ BİLDİRİLDİ.

Galatasaray’dan resmi açıklama:

Galatasaray, 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın sağlık durumu ile ilgili bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Albayrak ve eşinin korona virüs testinin pozitif çıktığı ve tedavilerinin olumlu yönde seyrettiği bildirildi.

Son günlerde Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak hakkında çıkan korona virüs haberleri ile ilgili sarı-kırmızılı kulüpten resmi bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Albayrak ve eşinin korona virüs testinin pozitif çıktığı belirtilirken şu ifadelere yer verildi:

"İkinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak’ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır. İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak’ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir. Albayrak Ailesi’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3197