banner3088

Gazitepe kahvaltıda bir araya geldi

Grubunda oynadığı son maçta rakibi Esenyurt takımı ile 1-1 berabere kalan Gazitepespor oynadığı zorlu müsabaka sonrasında tüm takım oyuncuları ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Gazitepe kahvaltıda bir araya geldi

TFF İstanbul 1. Amatör Küme 1. Grupta Süper Amatöre çıkabilme adına mücadelesini veren Gazitepespor hafta sonu en yakın takipçisi Yeşil Esenyurt takımı ile deplasmanda oynadığı maçta 1-1 berabere kalması ile Play-Aut maçı oynama hakkı kazandı. Bu hafta sonu tarafsız bir sahada oynanacak olan Play-aut maçı öncesinde Gazitepespor Kulüp Başkanı Özal Gürkan tüm takım oyuncuları ile birlikte Silivri Belediyesi Kale Park Sosyal Tesislerinde kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı programına Silivri Kulüpler Birlik Başkanı Ali Tonta da katıldı.

GAZİTEPESPOR SAL’DA OLSUN

Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta yemekte yaptığı konuşmasında; “Gazitepespor’un bir üst lige çıkmasını en çok isteyenlerden biriyimdir. Hafta sonu tarafsız bir sahada oynanacak olan son eleme maçında tüm takıma başarılar dilerim” dedi.

HAK EDEN KAZANSIN

Gazitepespor kulüp Başkanı Özal Gürkan konu hakkında yaptığı açıklamasında; “Hafta sonu gerçekten çok iyi mücadele edilen bir müsabaka oynadık. Her iki takım da kazanabilmek adına ellerinden ne geliyorsa yaptı. Şimdi iş son maça kaldı. Bu maç tarafsız bir sahada oynanacak. Bizim dileğimiz bu maçı kazanıp camiamızın ilk kez tadacağı Süper Amatör Küme heyecanını yaşamak ve yaşatmak istiyoruz. Hak edenin kazanacağı bir mücadele olsun” dedi.

enginakin.com.tr

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196