banner2836

Gencoğlu, takımı çiftliğinde ağırladı

Silivrispor Kulübü İkinci Başkanı Süleyman Gencoğlu, takım, yöneticiler ve teknik heyeti Kurfallı’da bulunan çiftliğinde ağırlayarak manda sucuğu ve köftelerle besleyerek 2. Lige hazırladı.

Gencoğlu, takımı çiftliğinde ağırladı

Silivrili çiftçilerden olan Kulüp İkinci Başkanı Süleyman Gencoğlu zorlu final maçı öncesinde tüm takımı ve teknik heyeti bir araya getirdi. Kurfallı’da bulunan çiftliğinde misafirlerini ağırlayan Gencoğlu burada kendi imalatları olan Babaevi markalı manda sucuklarıyla birlikte özel yapım köfteleri de kendi elleri ile pişirip oyunculara takdim etti. Açık havada ve bol oksijenli bir ortamda yaklaşık 3 saat geçiren oyuncu kafilesi hem günün stresini attı hem de bol oksijenli ortamda bulunarak önemli final maçı öncesinde oksijen depoladılar.

Talisca, Silivrispor için kurban gidiyor

Kurfallı’da bulunan manda çiftliğinde Silivrisporlu oyuncu ve teknik heyeti ağırlayan Süleyman Gencoğlu, Serdar Karaca, Yusuf Temel ve Vahap Aras ile ortaklaşa çiftliğin en büyük mandası olan Talisca için de anlaştılar.

Silivrispor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri 27 Mayıs’ta yapılacak olan final maçının ardından Silivri Sahilinde dağıtılmak üzere yaklaşık 1200 KG’luk sucuk pazarlığını da tamamladılar. Kulüp ikinci Başkanı Süleyman Gencoğlu tarafından manda çiftliğinde verilen mangal partisinde bir araya gelen Genel Kaptan Yusuf Temel ve Silivri’nin genç iş adamlarından Serdar Karaca çiftliğin en gözde mandasını satın almak üzere anlaşma sağladılar. Gencoğlu’nun adeta gözü gibi baktığı ve 1200 KG ağırlığıyla göz dolduran Talisca isimli manda için sıkı pazarlık yapıldı.

enginakin.com.tr

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2017, 13:30
YORUM EKLE

banner2834

banner2251

banner2588