banner3088

Işıklar; “Tüm Silivri Tek Yumruk Olacağız”

Silivrisporlu futbolcuları, haftasonu oynanacak olan karşılaşma öncesi Sakarya’ya yolcu eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; “Size açık çek değil, tüm yüreğimizle açık destek veriyoruz” dedi.

Işıklar; “Tüm Silivri Tek Yumruk Olacağız”

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 3. Lig yolunda son dönemece giren Silivrispor’lu futbolcuları 28 Nisan Cumartesi günü oynanacak olan mücadele öncesi Silivri’den Sakarya’ya uğurladı. 28 Nisan Cumartesi günü saat 14.30’da Sakarya Atatürk Stadı’nda oynayacağı tarihi doksan dakika öncesi moral depolayan futbolcular, Başkan Işıklar’ın kendilerine hediye ettiği takım elbiselerle yola çıktılar.

 

IŞIKLAR; “TÜM SİLİVRİ TEK YUMRUK OLACAĞIZ”

Size açık çek değil, tüm yüreğimizle açık destek veriyoruz diyen Başkan Işıklar; “İlçe olarak arkanızdayız. Maç günü ben de sizlerin yanında olacağım. Silivri’den otobüsler de kaldırarak, o gün hep birlikte Sakarya’da tek yumruk olacağız. Sizlere güveniyoruz” dedi. Futbolculara moral veren Işıklar; “Sizlerle gurur duyuyoruz. Her şey sizin elinizde, tarih yazabilirsiniz, buna inanıyorum” şeklinde konuştu. Silivrispor’lu futbolculara ve tüm teknik ekibe ayrıca parfüm ve kalem seti de hediye eden Başkan Işıklar, kırmızı lacivertli ekiple Atatürk Anıtı önünde hatıra fotoğrafı çekildi.


Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2012, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2250