banner2836

Işıklar'dan sporculara destek

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri'yi İstanbul Süper Amatör Küme, I. Amatör Küme ve II. Amatör Küme'de temsil eden 18 kulübe forma ve antrenman malzemesi hediye

Işıklar'dan sporculara destek

Silivri’yi İstanbul Süper Amatör Küme, I. Amatör Küme ve II. Amatör Küme’de temsil eden 18 kulübe toplamda 324 takım forma ve antrenman malzemesi alan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 14 Eylül 2010 Salı Günü başkanlık makamında formaların teslimini gerçekleştirdi. Saat 14.00’de başlayan programa, Silivri Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanı Muharrem Eren, Silivrispor Kulübü Başkanı Mustafa Saral ve tüm Silivri Amatör Spor Kulübü Başkanları katıldı.

 

IŞIKLAR; “SPOR İNSAN HAYATINDA ÖNEMLİ BİR ÇİMENTODUR”

“Silivri’mizde çocuklarımızın ve gençlerimizin spora olan ilgisinin artmasını istiyoruz” diyen Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; “Amacımız sadece bir formayı teslim etmek değil, bir arada bulunarak karşılıklı fikir alıverişinde bulunmak. Kulüplerin fiziki ihtiyaçları ile ilgili forma, kulüp binalarının bakımı, temizliği, fiziki şartlarının düzeltilmesini bir gelenek olarak gerçekleştirelim. Bugün forma dağıtımımız da bir başlangıç. Bizden önceki dönemde bu katkıları yapmış olan arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum. Hepsi mutlaka bir şeyler yapmak için çaba sarf etmiştir ama imkânları ve kaynakları akıllı kullanmak gerekiyor. Kulüplerimizin işleri gerçekten çok zor, büyük fedakârlıklar istiyor. Bu işleri yapan insanların her zaman çoluğundan, çocuğundan, işinden zaman ayırıp çalışması gerekiyor. Spor her türlü kötü alışkanlıkların bırakılması için önemli bir çimentodur. Bu konuda işinizden, gücünüzden zaman ayırıp gönüllü olarak destek veriyor olmanız gerçekten takdire şayan bir hizmettir” dedi.

 

“YEREL YÖNETİM OLARAK SORUNLARA ELBİRLİĞİYLE ÇÖZÜM BULACAĞIZ”

Başkan Işıklar konuşmasına şöyle devam etti; “Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olan bu gönüllülüğün devamını arzu ediyoruz. Yerel yönetim olarak, yeni sahaların kazandırılması, bölgesel olarak imkânları daha aktif hale getirerek, kaynak yaratmaya çalışarak, çözüm konusunda karşılıklı görüş alışverişi ile bunları hayata geçirmeye çalışacağız. Ben Silivri Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanı Muharrem Eren şahsında herkese bu güne kadar gösterdikleri, bundan sonra gösterecekleri çalışmalar ve emek için teşekkür ediyorum.” Işıklar konuşmasının ardından tüm kulüp başkanlarına forma teslimini gerçekleştirdi. Başkan Işıklar en yakın sürede kulüp başkanlarıyla düzenleyeceği bir yemekte bir araya gelerek, daha geniş bir toplantı gerçekleştireceğini söyledi. Silivri Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanı Muharrem Eren, Silivri Amatör Spor Kulüplerine verdiği destek ve katkı nedeniyle, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’a tüm kulüp başkanları adına teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2250