banner3070

Kaptanlardan gençlere maç yemeği

Silivrispor takım kaptanları Yunus Yaşar ve Özgür Ergün ile birlikte ortaklaşa A Genç takım oyuncu ve teknik ekip ile birlikte tüm kadroya maç yemeği verdiler.

Kaptanlardan gençlere maç yemeği
Hafta içi maçlarını oynamaya hazırlanan Silivrispor U-19 takımına A takım kaptanlarından büyük jest geldi. Ümraniye, Çakmak Sahası’nda saat 15.00’da oynayacakları lig maçı olan Ümraniyespor maçına hazırlanan Silivrispor U-19 A takımına maç yemeği jestini yapan takım kaptanları Yunus Yaşar ve Özgür Ergün birlikte yenilen yemeğin ardından genç takım oyuncularını yolcu ettiler.

GENÇLERİMİZİN ÖNLERİ AÇIK
Silivri, sahilde bulunan bir işletmede U-19 A takım oyuncuları ve Silivrispor Gençlik Geliştirme Direktörü Yılmaz Lise ile birlikte maç kahvaltısında bir araya gelerek gençlere zorlu müsabaka öncesinde moral de veren Yunus Yaşar ve Özgür Ergün yaptıkları açıklamalarında; “Bizler şimdiki gençler gibi bu kadar çok şeye sahip değildik. Bizlerin altyapılarda oynadıkları zamanlarda ne fazladan toplarımız ne de doğru düzgün ayakkabılarımız olmuyordu. Sıkıntılarla bu günlere kadar gelebildik. Şimdi ise gençlerimizin tüm imkanları mevcut. Bizler takım kaptanları olarak gençlerimize bir nebze olsun destek ve katkıda bulunmak adına zorlu bir maç öncesinde kardeşlerimizin yanında olmak istedik. İnanıyorum ki bu kadrodan gelecekte Silivrispor formasını başarı ile giyecek değerli arkadaşlarımız çıkacaktır. Ayrıca başlarında deneyimli ve başarılı bir hoca olan Yılmaz Lise ile birlikte çalışıyorlar. Bu bile önemli bir artıdır onlar için” dediler.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2251