banner3088

Selahattin Baki: "Vedat Muriqi ile ilgili somut bir gelişme yok"

FENERBAHÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ SELAHATTİN BAKİ, YENİ SEZONDA ADRENALİNİ YÜKSEL BİR LİG BEKLEDİĞİNİ SÖYLEDİ. BAKİ, MURİQİ TRANSFERİ HAKKINDA DA "VEDAT HAKKINDA SOMUT BİR GELİŞME YOK. VEDAT'I VERİRSEK, FORVET TRANSFERİ DÜŞÜNÜRÜZ" YORUMUNU YAPTI.

Selahattin Baki: "Vedat Muriqi ile ilgili somut bir gelişme yok"

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, yeni sezonda adrenalini yüksel bir lig beklediğini söyledi. Baki, Muriqi transferi hakkında da "Vedat hakkında somut bir gelişme yok. Vedat’ı verirsek, forvet transferi düşünürüz" yorumunu yaptı.

Süper Lig’in 2020-21 sezonu fikstürü Riva’da bulunan TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapılan törenle belli oldu. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, kura çekiminin ardından açıklamalarda bulundu. Heyecanlı bir lig beklediğini belirten Selahattin Baki, "Öncelikle hayırlı olsun. 2-3 ay önceden bugünleri görmek, hayal etmek bile zordu. Şükürler olsun ki ufaktan da olsa bir normalleşme süreci yavaş yavaş hayatımıza etki etmeye başladı. Bu sene biraz daha adrenalini bol, heyecanı bol bir lig bekliyorum, 21 takım. Pandemi döneminde iyi çalıştık Fenerbahçe Yönetimi olarak. Bunu da bence transferlerimizle gösteriyoruz. Şu anda kağıt üzerinde her şey iyi gidiyor. İyi de bir kura çektiğimize inanıyorum. Dost kulüp Rizespor deplasmanıyla başlıyoruz. Hayırlısıyla sakatlıktan kazadan beladan uzak güzel bir başlangıç yapıp yolumuza devam etmek istiyoruz yeni sezonda" dedi.

"Vedat’ı verirsek forvet transferini düşünürüz"

Sarı-lacivertlilerin Kosovalı golcüsü Vedat Muriqi’nin durumunu hakkında da konuşan Baki, "Vedat Muriqi ile ilgili şu anda somut bir gelişme yok. 2-3 gün evvel açıklama yapmıştık. O açıklama aynen geçerliliğini korumakta. An itibarıyla bir şey yok. Vedat kaldığı sürece forvet transferi yapmayı düşünmeyiz. Eğer olur ki Fenerbahçe’nin çok hoşuna giden şartlar masaya konursa ve Vedat’ı verirsek anca o zaman bir forvet transferi düşünürüz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197