Selimpaşa’dan Sert Tepki

Selimpaşaspor 2.Başkanı Emin Kaynak, dün oynanan Günyamaç maçı sırasında geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat eden yönetim kurulu üyesi Turgut Şen’in ölümü sonrası sert açıklamalar yaptı.

Selimpaşa’dan Sert Tepki
Kaynak, Süper Amatör Küme maçlarında yeterli önlemlerin alınmadığını, ambulansın sahaya geç geldiğini söyledi. Kaynak “Sahanın içinde bir tane sağlıkçı yok. Koskoca Süper Amatörde maç oynanıyor. Bunun çözülmesi lazım. Bu insan hayatı başka bir şey. Bugün ölen Turgut Hoca olur yarın bir futbolcu olabilir. Kendi kardeşleri de olabilir. Herkes bir söz veriyor ama kimsenin bir şey yaptığı yok. Ambulans 20. dakikada geliyor. Kimse duyarlı değil. Herkes bizim gibi seyrediyor. Ambulans erken gelse, sağlıkçı olsa, anında müdahale etse belki bir hayat kurtulacak.” ifadesini kullandı.

İstanbulamator.com
Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2015, 11:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 4 yıl Önce

Bu vahim olay esnasında bende oradaydım malesef tüm müdahalelerimize rağmen hayata döndüremedik orada bir ambulans olsaydı veya da bir sağlıkcı olsaydı profosyonel ilk yardım ile belkide hayata tekrar tutunacaktı. Buradan federasyon yetkililerine sesleniyorum gözetmen temsilcilere araç kiralayana kadar sahalara ambulans kiralansa bu tür olaylar minimuma inmez mi? Kusura bakmayın altyapıya yatırım diyerek sadece kendinizi kandırıyorsunuz yazıklar olsun size gözlerimizin önünde keyifli futbol izleyelim derken bir canın kayboluşunu izlettiniz bize. Günyamaçspor taraftarı olarak hocamıza Allahtan rahmet selimpaşaspor ve Şen ailesine başsağlığı dilerim.

banner2763

banner2250

banner2588