banner2920

Silivri İlçe Teşkilatı üst tura çıktı

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı Futbol Takımı, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grubunda 2. olarak bir üst tura çıktı. Silivri İlçe Teşkilatı, Eyüp İlçe Teşkilatı ile hafta sonu karşılaşarak çeyrek final mücadelesi verecek.

Silivri İlçe Teşkilatı üst tura çıktı

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı Futbol Takımı, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Halı Saha Futbol Turnuvası’nda grubunda 2. olarak bir üst tura çıktı. Turnuvanın açılış maçında Bakırköy’ü 4-0, 2. maçta Gaziosmanpaşa’yı 7-0’lık skorlarla geçen Silivri İlçe Teşkilatı, Esenyurt’a 5-3 mağlup oldu. Grubundaki son maçında Başakşehir’i Metin Karakaş (6) ve Yavuz Bayram’ın (2) attığı gollerle 8-2 mağlup eden Silivri İlçe Teşkilatı, topladığı 9. puanla grup maçlarını ikinci sırada tamamladı. AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nın grubundaki son maçını izleyenler arasında AK Parti Bölgemiz Milletvekili Gülay Dalyan, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Turan, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, Eyüp İlçe Teşkilatı ile hafta sonu Zeytinburnu Çırpıcı Spor Tesisleri’nde karşılaşarak çeyrek final mücadelesi verecek. 
Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2012, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2250