banner3088

Silivri Ortaokulu ile Silivrispor anlaştı

Altyapılarda büyük bir atılıma ve yatırıma imza atan Silivrispor, Silivri Ortaokulu ile yaptığı anlaşma ile bu okulun oyuncularının tamamını kendi bünyesinde yetiştirmek için pilot okul uygulamasına başladı.

Silivri Ortaokulu ile Silivrispor anlaştı
 Altyapılarda büyük bir atılıma ve yatırıma imza atan Silivrispor, Silivri Ortaokulu ile yaptığı anlaşma ile bu okulun oyuncularının tamamını kendi bünyesinde yetiştirmek için pilot okul uygulamasına başladı. 

Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun, İkinci Başkan Süleyman Gencoğlu, Genel Kaptan Yusuf Temel, Silivrispor Bayan Voleybol antrenörleri Selçuk Helvacıoğlu ve Selahat Özel ile birlikte Silivri Ortaokul Müdürü Barbaros Doğan ile yapılan protokol ile Silivri Ortaokulu Silivrispor’un pilot okulu oldu. Bünyesinde birçok branşı barındıran Silivrispor okullarla olan diyalogunu arttırarak ilçe gençlerinin sportif bilinç ile yetiştirilmesi amacı ile ilçe okulları ile anlaşmalar yapıyor.

SİLİVRİSPOR’UN GELECEĞİNİN TEMELLERİ ATILIYOR

Silivrispor Kulübü İkinci Başkanı ve Voleybol Şube Sorumlusu Süleyman Gencoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; "Silivrispor olarak artan oyuncu ihtiyacı için ilçemiz okulları ile pilot okul uygulamasını başlattık. Bu uygulama neticesinde Silivri Ortaokulu ilk anlaştığımız kurum olmuştur. Gerek voleybol branşında gerekse de yeni oluşturduğumuz basketbol şubesi için önceliğimiz bu okulun öğrencileri olacaktır. Silivri Ortaokulunun var olan tesisinin önemli eksiklikleri var. Silivrispor olarak bu tesisin eksikliklerinin giderilmesi noktasında da çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu şekilde profesyonel takımlarımızın geleceğini de garanti altına almış olacağız. Bu uygulamanın hayata geçmesi adına var gücü ile bizleri destekleyen başta İlçe Kaymakamımız Salih Keser’e, Silivri Belediye Başkanımız Özcan Işıklar’a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İkram Kayapınar’a şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ederim” dedi.

SİLİVRİ LİSESİ DE ZİYARET EDİLDİ

Silivrispor yönetim kurulu Silivri Ortaokulu Müdürü Barbaros Doğan’ı ziyaretinin ardından Silivri Anadolu Lisesi Müdürü Levent Gürsoy’u da makamında ziyaret ederek kulübün sportif yatırımları hakkında bilgiler verdiler.

Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun ve beraberindeki heyet yapılan ziyaretlerin ardından Silivri Ortaokulunun spor salonunu ziyaret ederek burada idman yapan küçük kız voleybol takımının idmanını da takip ettiler.

Hürhaber

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2014, 19:08
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196