banner3088

Silivrili oyunculardan Alibey’e başarı

Silivrispor Kaptanı Yunus Yaşar ve sol kanat oyuncusu Vahit Yaşar ile bir araya gelen Alibeyspor’un orta sahasının dinamosu Cem Faydalı gerçekleştirdikleri koyu sohbetin ardından birbirlerine hafta sonu oynayacakları maçlar için başarı dilediler.

Silivrili oyunculardan Alibey’e başarı
Silivrispor Kaptanı Yunus Yaşar ve sol kanat oyuncusu Vahit Yaşar ile bir araya gelen Alibeyspor’un orta sahasının dinamosu Cem Faydalı gerçekleştirdikleri koyu sohbetin ardından birbirlerine hafta sonu oynayacakları maçlar için başarı dilediler. Grubunda ikinciliği garantileyen Alibeyspor’un oyuncusu olan Cem Faydalı; “Silivrisporlu kardeşlerimiz kusura bakmasınlar biz Alibeyspor olarak ilçede Play-Off oynama hakkı kazanan ilk takımız. Bundan sonrası Silivrispor’un başınadır. Gerçi bizim dileğimiz Silivrispor’un grubundan lider çıkmasıdır ayrıca hafta sonu karşılaşacakları adliye maçından da galip geleceklerine eminim” dedi.

 

Silivrispor takım kaptanı Yunus Yaşar ise; “Alibeyspor’a ve oyuncu arkadaşlarımıza başarılar dileriz. Evet belki kendileri Play-Off oynama haklarına kavuştular ama bizim de desteğimiz ile Süper amatöre çıkacaklardır. Kendilerine süper ligde başarılar dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2014, 10:18
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212