banner3088

Silivri’nin Özel Sporcuları Marmara’yı Temsil Edecek

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan Bölgeler arası Basketbol Şampiyonası 2.etabı olan Marmara Bölge Şampiyonası sona erdi.

Silivri’nin Özel Sporcuları Marmara’yı Temsil Edecek
Samsun ilinde gerçekleşen Şampiyonaya 3 Bölgeden yaklaşık 200 Özel Sporcu ve Aileleri katıldı.Kıyasıya geçen mücadelelerde rakiplerini eleyerek 1.Yalova Özel Yıldızlar olur iken 2.İstanbul Silivri, 3.Kocaeli Yaşam Koçluğu oldu.

SİLİVRİ’NİN BÜYÜK BAŞARISI

Marmara Bölgesi Basketbol Şampiyonası’nda Çanakkale ve Edirne gibi il takımlarını devirerek Finalde Yalova Özel Yıldızlar’a yenilerek turnuvada 2. olma başarısını gösteren Silivri Özel Sporcular Marmara Bölgesi ni Antalya’da ki şampiyonada temsil etme hakkı kazandı. Özel Sporcular İstanbul İl Başkanı Can Dağaşan konu ile ilgili yaptığı açıklamada büyük bir başarıya imza attıklarını belirterek şunları söyledi : Samsun da Silivri yi çok iyi temsil ettik. Özel Sporcularımız inanılmazı başararak Çanakkale ve Edirne gibi il takımlarını devirdi ve finale kadar yükseldi. Finalde Yalova’ya yenilmemize rağmen, turnuvada 2. olarak Marmara Bölgesi’ni Antalya da temsil etmeye hak kazandık. Emeği geçen antrenörlerimizi ve sporcularımızı kutluyorum.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 22:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211