banner3088

Silivrispor bereketi ile geldi

Lige verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen Silivrispor A takımı Antalya kampında kondisyon depoluyor.

Silivrispor bereketi ile geldi

 Antalya Manavgat’ta bulunan ve birçok kulübün tercih ettiği Kamelya Selin Otelde kamp yapan Silivri temsilcisi kamp yapacağı otele ayak bastığı günden bu zamana kadar yağan şiddetli yağmur altında idmanlarını yapıyor. 35 kişilik kamp kadrosuyla ligin ikinci yarısına hazırlanan Silivrispor’da hafif sakatlığı bulunan oyuncular ise düz koşu yaparak güç topluyor.

Yaşar, "Forma aslanın ağzında”

Silivrispor takım kaptanı Yunus Yaşar yaptığı kısa değerlendirmesinde; "Silivrispor olarak ligin ikinci yarısına oldukça iddialı hazırlanıyoruz. Özellikle kadromuza yeni dahil oyuncuların takıma adapte olması için çok uğraşıyoruz. Ligin ikinci yarısında fırtına gibi esen bir Silivrispor’u oluşturabilmek adına varımızı yoğumuzu ortaya koyuyoruz. Devre arası kampında oyuncu arkadaşlarımın hırslı çalışmaları ikinci yarı büyük bir forma savaşının yaşanacağına işarettir ki bu durum da takımın havasını olumlu yönde etkilemektedir” dedi.

Çok koşuyoruz

Silivrispor İdari Menajeri Özgür Kurt ise değerlendirmesinde; "İyi bir kamp dönemi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Oyuncularımızın istekli oluşu bizim elimizi rahatlatıyor. İkinci yarı daha çok koşan ve mücadele eden bir Silivrispor göreceğiz” dedi.

 

Hürhaber

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2014, 12:51
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3551

banner3197