banner3070

Silivrispor'da deprem!

Silivrispor Kulüp Başkanı takımda kötü gidişatın faturasını teknik patron Sertan Güriz’e kesti ve hocanın kulüpte görevine son verdi.

Silivrispor'da deprem!

Ligin ikinci yarısının başlamasının ardından geçen süreçte puan kayıplarının faturası teknik patrona kesildi.  Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko önceki gün teknik patron Sertan Güriz’i, İstanbul’daki çalışma ofisine çağırarak kendisine bu zamana kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yollarını ayırdığı bizzat söyledi.

Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko alınan puan kayıpları ve son oynanan Pazarspor maçının faturasını teknik patron Sertan Güriz’e keski. Ümit Kalko, İstanbul’da bulunan çalışma ofisine davet ettiği Sertan Güriz’e bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yollarının ayrıldığı bildirdi. Konu hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Başkan Ümit Kalko; “Sertan hocamız ile yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Bu zamana kadar kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederim. Bundan sonra çalıştıracağı kulüplerde başarılı olmasını isterim. Yeni hocamız en kısa zamanda camiamıza tanıtılacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

Silivrispor Kulübüne yakın kaynaklardan alınan resmi olmayan bilgilere göre yeni hoca ile görüşmelerin sürdürüldüğü ve bu hocanın da kariyerinde birçok şampiyonluğun da olduğu gelen bilgiler arasında. 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 14:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
göksel
göksel - 3 yıl Önce

yönetimi tebrik ediyorum en doğru kararı verdi biraz geç kalınmış bir karar ama olsun oyunu okuyamayan futbolcu tercihleri yanlış olan bir hocaydı hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2251