banner3088

Silivrispor’a Işıklar Makyajı

3.Lig yolunda, son doksan dakikaya çıkacak olan Silivrispor’lu futbolculara, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar tarafından tek tip elbise morali. Salı günü Selimpaşa Mehmet Karasu Tesisleri’nde yaptığı çalışmalarla, Bursa Merinos maçına hazırlanan kırmızı lacivertlileri ziyaret eden Belediye Başkanı Işıklar “İlçe olarak arkanızdayız. Sizlere güveniyoruz” dedi.

Silivrispor’a Işıklar Makyajı

ÖNCE TATLI ARDINDAN TAKIM ELBİSE

28 Nisan Cumartesi günü saat 14:30’da Sakarya Atatürk Stadı’nda oynayacağı tarihi doksan dakikaya pür neşe hazırlanan Silivrispor’a, Belediye Başkanı Özcan Işıklar adeta moral dopingi yaptı. Antrenmanda futbolculara baklava ikram eden Başkan Işıklar, antrenman sonunda da tek tip elbise jesti ile moralleri en üst düzeye taşıdı.

 

SARAL’DAN TEŞEKKÜR

Zorlu Bursa Merinos final maçı öncesi, Selimpaşa Mehmet Karasu Tesisleri’nde Teknik Direktör Tekin Aslıhan yönetiminde çalışan Barbaros torunlarını, Silivri Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanı Bora Balcıoğlu ve Meclis Üyesi Cafer Bilgiç ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı, Silivrispor Kulüp Başkanı Mustafa Saral, Teknik Kadro ve futbolcular karşılarken, Kulüp Başkanı Saral “Başkanım çok teşekkür ediyoruz. Sizleri yanımızda görmek bize güç ve moral veriyor. Merinos maçı öncesi takıma tek tip elbise jestiniz ise adeta takım üzerinde doping etkisi yarattı” dedi.

 

BALCIOĞLU “SİLİVRİ TEK VÜCUT”

Silivri Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanı Bora Balcıoğlu “Silivri tek vücut olduk. Emirdağ maçında bunu çok güzel gözler önüne serdik. Silivrispor Yönetim Kurulu, Teknik Kadro ve futbolcuları bizleri en iyi şekilde temsil etmekteler. Bursa’da yaşadığımız heyecanı sevinci kat ve kat Sakarya’da da yaşacağımıza inanıyorum. Cumartesi günü Sakarya’yı adeta Silivri’ye çevirmenin çalışmaları tüm hızıyla devam etmekte. Belediye Başkanımız Sayın Özcan Işıklar’ın talimatları ile maça gitmek isteyen her Silivrili futbolseveri, Sakarya Atatürk Stadı’na ulaşımını sağlayacağız. Tarihi maçta Silivrisporumuzun yanındayız” dedi.

 

BAŞKAN IŞIKLAR “GURUR DUYDUM”

Antrenmanda futbolculara bir konuşma yapan Belediye Başkanı Özcan Işıklar “Sizlerle gurur duydum. Maç başladığında bana stattan mesajlar gelmeye başladı. Dk.5 (1-0), Dk.7 (2-0), Dk.23 (3-0). Dedim ne oluyor böyle” hemen araya giren Kaptan Özgür “ Başkanım soyunma odasında bizlere telefonla yaptığınız konuşma bizleri adeta ateşledi” derken sözlerine devam eden Başkan Işıklar “ Şu an gözlerimin önüne rahmetli Akgün Silivrili döneminde 2.lige çıktığımız gün geliyor. Kulüp önündeki atmosfer çok başka idi. Şu an ilçe aynı heyecanı aynı havayı yaşıyor. İyi organize olarak Silivrili futbolseverleri Sakarya’ya takımın yanına taşıyalım. Burada hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. Başta Kulüp Başkanı Mustafa Saral olmak üzere, emeği geçen alın teri olan herkesi kutluyorum. Merinos maçında ben de yanınızda olacağım. Son doksan dakika. Her şey sizin elinizde, tarih yazabilirsiniz, buna inanıyorum” dedi. Antrenman sonunda Silivrispor’a tek tip takım elbise, gömlek ve kravat ’tan oluşan hediyelerini teslim etmesi için Belediye Özel Kalem personeli Aydın Doğar’ı görevlendiren Başkan Işıklar, Mehmet Karasu tesislerinden ayrıldı. 

 
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2012, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211