banner3088

Silivrispor’da birlik beraberlik mükemmel

Hafta sonu grubunda oynayacağı Yeşil Bursa maçı için hazırlıklarını yapan Silivrispor’da oyuncular aralarında yaptıkları organizasyonla idmanın ardından mangal partisinde bir araya geldi.

Silivrispor’da birlik beraberlik mükemmel
 TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Silivrispor grubunda rakibi olan Yeşil Bursa hazırlıklarının idmanlarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı. Silivri Stadı’nda saat 13.30’da ağırlamaya hazırlandığı Yeşil Bursa A.Ş. Spor takımı için yapılan son idmanın ardından tüm takım oyuncuları ve teknik heyet aralarında yaptıkları organizasyonla mangal partisinde bir araya gelerek galibiyet yemini ettiler. Silivrispor Tesislerinde idmanın ardından bir araya gelerek yapılan mangalla birlikte keyifli dakikalar geçiren Silivrisporlu oyuncular maç öncesi streslerini attılar. Mangalın başında bizzat durarak oyuncularını doyuran takımın teknik patronu Sertan Güriz yaptığı açıklamasında; “Bu ve bunun gibi organizasyonlar oyuncular arasındaki birlik ve beraberliği arttırır. Şuan takımımızda kardeşlik ve takımdaşlık hat safhada. İnanmış bir oyuncu topluluğu olduğumuza inanıyorum. Yaptığımız idmanlarda oyuncularımın gösterdiği performans mükemmel ötesi. Son iki hafta da yaptığı çıkışı sürdürerek evimizde oynayacağımız Yeşil Bursa takımını evine eli boş göndermek en büyük arzumuzdur.

 

TÜM SİLİVRİ BU MAÇA GELMELİ

Biz takım olarak hafta sonu oynayacağımız maça hazır. Hem mental hem de fizik olarak biz hazırız. Bizimle birlikte hazır olması gereken bir başka etken de taraftarlarımızdır. Taraftarlarımız stadı doldurup bizi desteklemelidirler. Hatta tüm Silivri’nin bu maçın önemini bilmesi ve sonuna kadar desteğini esirgememesi lazım gelir. Biz futbolcu ve teknik heyet olarak lige inandık, taraftarlar da inandığı sürece biz bu ligde hak ettiğimiz yerde olacağızdır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212