banner3088

Silivrispor’dan örnek davranış

Spor Toto 3. Lig 3. Grup maçında bugün Silivrispor kendi evinde Sandıklıspor'a 2-1 mağlup oldu. Silivrispor yönetimi, karşılaşmada elde edilen tribün gelirlerinin Eymen bebeğe bağışlanacağını açıkladı.

Spor Toto 3. Lig 3. Grup maçında bugün Silivrispor kendi evinde Sandıklıspor'a 2-1 mağlup oldu. Silivrispor yönetimi, karşılaşmada elde edilen tribün gelirlerinin Eymen bebeğe bağışlanacağını açıkladı.

Silivri Stadı'nda oynanan maç bugün 16.00’da başladı. Ellerinde Eymen’e hayat verelim pankartı ile sahaya çıkan Silivrispor oyuncuları Sandıklıspor ile karşılaştı. Kulüp yönetiminin aldığı karar doğrultusunda oynanan maçın tribün gelirleri kalp ve böbrek hastası olan 18 aylık minik Eymen için başlatılan yardım kampanyasına bağışlanacak.

Silivrispor Kulübü Başkanı İhsan Atun, bu kampanyada yer aldıkları için çok mutlu olduklarını dile getirerek, “Sayın Belediye Başkanımız, ikinci başkanım, diğer yönetici arkadaşlarımın böyle almış oldukları ortak bir karar neticesinde buna karar verdik. Silivrispor’un bir futbol kulübü olmadığını, spor kulübü olduğunu ifade ediyorum. İnşallah bu örnek davranışımız diğer kulüplerde, Türkiye’nin çeşitli il, ilçelerindeki kulüplerde örnek olur. Ben Eymen bebeğe şifalar diliyorum. Ailesine de en derin saygılarımı iletiyorum. Tüm partilerin aynı çatı altında birleşip ‘Eymen bebeğe hayat verelim‘ kampanyasında buluşmuş olmalarından dolayı teşekkür ederim. Zaten Silivrispor’un çatısı altında tüm partililer siyaset bilmeksizin varlar” dedi.

Silivrispor 2. Başkanı Süleyman Gençoğlu da yaptığı açıklamada, "Yönetimde bu fikir ortaya atıldıktan sonra tüm arkadaşlarımız, herkes destek oldu. Zaten Silivrispor olarak bir futbol kulübü dışında özellikle sosyal projelerin içerisinde yer almaya çalışıyoruz. Böyle ulvi bir görevde bizimde çorbada bir tuzumuz olursa, bundan da büyük mutluluk duyacağız. Umarım Eymen en kısa zamanda ailesine sağlıklı bir şekilde kavuşur. Aileyle beraber biz de bundan çok büyük mutluluk duyarız" diye konuştu.

Haberin videosu için alternatif link

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 21:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211