banner3088

Silivrispor’u tutabilene aşk olsun

TFF 3. Lig 2. Grupta mücadelesini verecek olan Silivrispor’da hafta sonu verilen iki günlük iznin bitmesi ile birlikte teknik patron Sertan Güriz oyuncularına kondisyon depolamaya devam ediyor.

Silivrispor’u tutabilene aşk olsun

Silivrispor’da Sertan Güriz yönetiminde Silivri Stadı’nda günde çift antrenman yaparak hazırlanan mavi-kırmızılı oyuncuların hırsı gözlerinden okunuyor. Önceki gün sabah yapılan antrenmana izinli veya sakat olarak mazeret oyuncuların katılmaması ve denemeye gelen genç oyuncuların gönderilmesiyle çıkıldı. Sabah antrenmanına Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş katılım sağladı. Silivrispor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş antrenman öncesi teknik direktör Sertan Güriz ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi de yaptılar.

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını kendi tesislerinde yapmaya devam eden Silivrispor’un 10 günlük kamp için 6 Ağustos’ta kamp için Bolu’ya hareket edeceği bildirildi. Bolu’da Koru Otel’de konaklayacak olan temsilcimizin burada en az 4 hazırlık maçı yapacağı da gelen bilgiler arasında. 

YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197