banner3088

Soccer Cup Nefes Kesecek

Antalya’nın Kemer ilçesinde 23-26 Ekim tarihleri arasında Antalya Sportif Faaliyetler Derneği (ASFAD) tarafından düzenlenecek olan ’’Antalya Soccer Cup 2014 Futbol Turnuvası"na 32 takım katılacak.

Soccer Cup Nefes Kesecek

Antalya'nın Kemer ilçesinde 23-26 Ekim tarihleri arasında Antalya Sportif Faaliyetler Derneği (ASFAD) tarafından düzenlenecek olan "Antalya Soccer Cup 2014 Futbol Turnuvası"na 32 takım katılacak.

Limak Limra Otel'de gerçekleşecek turnuvada favori gösterilen takımlar arasında yer alan Derneğin takımı Antalya ASFAD, takım oyununu en iyi şekilde sahaya yansıtarak kupanın sahibi olmayı hedefliyor. Orta yaş ve üzeri eski profesyonel ve amatör futbolcuların yer alacağı turnuva vatandaşlar tarafından da büyük ilgi görüyor.

Takımın kaptanı ve Derneğin Başkanı Ayhan Dolma, "Bu yıl ülkemizden 31 ve yurt dışından 1 olmak üzere 32 takımla geleneksel hale gelen organizasyonu gerçekleştireceğiz. Bu organizasyonda turnuva havasının dışında isteyen takımları birbirleri ile eşleştirip; skorun ve galibiyetin önemsenmediği, görselliğin öne çıktığı zevkli karşılaşmaların özlemini gideriyoruz" diye konuştu.

32 takımlı Antalya Soccer Cup 2014 Güz Turnuvası'nda 4'er takımdan 8 grup belirleneceği, gruplarında ilk iki sırayı alan 16 takımın eleme usulü ile eşleşeceği belirtildi.Turnuvaya katılan takımlar ise Antalya Asfad, İstanbul Silivri, İstanbul BakırköyMasterler İstanbul Çorlu, İstanbul Çamoluk Masterler, İstanbul Sarıyer Şöhretler,İstanbul Pendik Kaynarca Masterler, İzmir Balçova Masterler, Kosova Prizren Masterler,Aksaray Ihlara Masterler, 68 Aksaray Masterler, Bursa Nilüfer Balkan Masterler,Marmaris Masterler, Karaman Veteranlar, Kırşehir Spor Masterleri, Kayseri Masterler,Diyarbakır Masterler, Mersin Mezitli Masterler, Sarayköy Masterler, Isparta Masterler,Konya Selçuklu Masterler, Afyon Masterler, Bornova Masterler, Manisa Masterler, Aydın Masterler, Denizli Masterler, Nazilli Masterler, Salihli 5 Eylül Masterler, Afyon ŞuhutMasterler, Kemer Masterler, Uşak Masterler, Burdur Masterler ve Eğirdir Masterler olarak açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2014, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212