banner3088

Tesisler için aranan kanı Atun buldu

Yeni sezona yetiştirilmesi için çalışılan Silivrisporlu oyuncuların ve teknik heyetin konaklayacağı tesisler için aranan kanı İhsan Atun kendi gayretleri ile buldu ve bölgemiz iş adamlarından Gani Binici ve Muharrem Titiz taşın altına ellerini soktular.

Tesisler için aranan kanı Atun buldu
Silivri’de faaliyetlerini sürdüren iş adamlarından Gani Binici ve Muharrem Titiz Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun ile birlikte tesisleri gezerek eksikler hakkında bilgiler aldıktan sonra yapacakları destek ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Aylardır bitirilmesi için canla başla çalışan Silivrispor Tesisleri için aranan kan sonunda bulundu. Hiçbir Silivrili iş adamının destekte bulunmadığı tesisler için Silivri’de yatırım yapan iki iş adamı destekte bulanacaklarını açıkladı.

 

MUTFAK VE OFİSLER BİNİCİ VE TİTİZ’DEN

Yeni sezonda Silivri’yi ve Silivrispor’u yıllık 250 bin TL konaklama ve yemek masrafından kurtaracak olan tesisler için son noktaya gelindi. Hafta sonu Bolu kampından gelecek olan Silivrispor A takımı pazartesiden itibaren kendi tesislerinde konaklayıp yemeklerini yiyebilecekler. Bin bir zorluklarla yapımı devam eden tesisler için ilçede yatırım yapan iki iş adamı olan Gani Binici ve Muharrem Titiz, Başkan İhsan Atun ile yaptıkları görüşmelerin ardından tesislerde öncelikle mutfak dolaplarını yaptıracaklar. Akabinde ise vakit kaybetmeden mutfak tezgahları, oyuncuların ve teknik heyetin yemeklerini yiyecekleri salonun masa ve sandalyelerini, teknik heyet odalarının çalışma masaları ve sandalyelerini, tesis içinde bulunan ve yaklaşık 100 metrekare alan içinde var olan toplantı ve brifing salonunun tüm masa sandalye ve elektronik aletlerinin alımını üslendiler.

 

TÜM KAPILARI TEK TEK ÇALIYORUZ

Konu hakkında açıklamada bulunan Silivrispor Kulüp Başkanı İhsan Atun; “Bizler ilçemiz sporunun gelişmesi adına mesaimizin çoğunu kulüp için harcayan insanlar topluğuyuz. Yıllarca gerek amatör gerekse de profesyonel anlamda liglere katılım sağlayan Silivrispor’un artık bir dikili ağacının var olduğunu gururla telaffuz edebiliyorum. Ben yönetim kurulu üyelerim ilçemizin sportif anlamda başarılı olabilmesi adına geçtiğimiz yıllarda temellerini attığımız tesislerin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Yine yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile birlikte ilçemizdeki birçok büyük işletmeyi tek tek ziyaretlerde bulunduk. Fakat biz bu ziyaretlerde haylice üzüldük ve yorulduk.

 

SİLİVRİLİLERE KENDİMİZİ İYİ ANLATAMIYORUZ BELKİDE

Evet, tek tek yaptığımız görüşmelerde aslen Silivrili olan kurumlardan tek bir çivi daha alamadık. Gururla övündüğümüz büyük fabrika sahipleri bizimle görüşmek bile istemediği belirtti. Çaldığımız kapıların duvar olduğu zamanlarda umudumuzu yitirmedik. Bizi asıl üzeni ise çaldığımız kapıların sahiplerinin yedi ceddinin Silivrili olmasıydı. Bizler kendimiz için bir şey istemiyorduk. Sadece ilçemiz gençlerinin geleceği için yatırmalar yaptığımız belirtiyorduk. Demek ki Silivrili iş adamlarına kendimizi iyi anlatamamışız. Belki bu bizim hatamızdır kendimizi iyi anlatabilseydik aslında Silivrili iş adamlarının da bize yardım edeceklerinden şüphemiz yoktu aslında. Olsun spor bir günlük iş değil geleceğimizin teminatı olan bireyle yatırımımız şekillendi ve bitirilmek üzere.

 

BİNİCİ VE TİTİZ DOSTLARIMA TEŞEKKÜR

Geçen gün sıkıla sıkıla ilçemde yatırım yapan iki değerli kardeşim ile randevulaştım. Bu iki değerli insan Gani Binici ve Muharrem Titiz beyefendilerdir. Kendilerini yaptığımız tesisi gezmeye davet ettim. Beni kırmadılar ve tesisin son halini görmeyi kabul edip birlikte gezdik ve burada yapacaklarımız ile birlikte planlamalarımızı anlattım kendilerine. Sonuç olarak bu iki değerli kardeşim tesiste büyük meblağlar tutacak olan mutfak dolaplarını,  mutfak tezgahları, oyuncuların ve teknik heyetin yemeklerini yiyecekleri salonun masa ve sandalyelerini, teknik heyet odalarının çalışma masaları ve sandalyelerini, tesis içinde bulunan ve yaklaşık 100 metrekare alan içinde var olan toplantı ve brifing salonunun tüm masa sandalye ve elektronik aletlerinin alımını üslendiler. İnanın o an en çok duygulandığım anlardı.

 

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

Nitekim geldiğimiz noktada takımımız Bolu kampından Cuma günü geliyor ve oyuncularımız pazartesi gününden itibaren tesislerde konaklayıp yemeklerini yiyebilecekler. Bu iki dostuma ne kadar teşekkür etsem azdır. Hala eksiklerimiz vardır. İnanıyorum ki bu eksiklerimizi de el birliği ile tamamlayıp ilçemize yakışır bir tesisi kazandıracağız. Şimdiden emeği geçenler ile birlikte bundan sonra emeği geçeceklere teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2015, 11:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
slv
slv - 5 yıl Önce

Ayfar calışanlarınıda unutmayın birazda maddi olarak çalısanlarınıza destek olun yada sendika üyesi oldukarı için işten atmayın

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196