banner3088

Hosting sektörünün profesyonelleri İstanbul’da buluşuyor

Hosting sektöründe Türkiye’nin önemli markalarından Natro, sektörün profesyonellerinin konuşmacı olarak yer alacağı ve sektörün önemli temsilcilerinin katılacağı ’Hosting Meetup Etkinliği’ düzenliyor.Hosting sektörünün profesyonellerinin...

Hosting sektörünün profesyonelleri İstanbul’da buluşuyor

Hosting sektöründe Türkiye’nin önemli markalarından Natro, sektörün profesyonellerinin konuşmacı olarak yer alacağı ve sektörün önemli temsilcilerinin katılacağı ’Hosting Meetup Etkinliği’ düzenliyor.

Hosting sektörünün profesyonellerinin konuşmacı olarak yer alacağı ve sektörün önemli temsilcilerinin katılacağı ’Hosting Meetup Etkinliği’, 19 Ekim Perşembe günü başlıyor. Hosting sektöründe Türkiye’nin önemli markalarından Natro tarafından düzenlenen etkinlikte ’Cloud’ konusu masaya yatırılacak ve; gelişen bulut teknolojilerinin geldiği son nokta ve hayatımıza kattığı yenilikler, bulut platformlarının kullanılabilirliği ve bulut mimarilerinin dizaynı, işletmelere değer katacak çeşitli bulut uygulamalarının verimli kullanımı gibi, önemli başlıklar etkinlikte konuşulacak.

Koç Üniversitesi Girişimcilik ve Araştırma Merkezi’nde düzenlenen ’Hosting Meetup | Cloud’ etkinliğinde, Natro Senior Assoc. Man. Şenol Yelkenci ve MaestroPanel Tech Lead Oğuzhan Yılmaz, sektördeki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak. Herkese açık olarak düzenlenen 200 katılımcı ile sınırlı etkinliğe katılmak için kayıt olmak gerekiyor.

Etkinlik programı şöyle:

18.30-19.00: Kayıt ve Networking

19.00-19.50: Bulut Platformları ve Bulut Uygulamaları - Şenol Yelkenci - Natro -Senior Assoc. Man. Technology & Infrastructure

19.50-20.10: Etkinlik Arası

20.10-21.00: Hayatınızı Değiştirecek 10 Araç - Oğuzhan Yılmaz- MaestroPanel - Tech Lead

21.00-21.20: Ödüllü Yarışma

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197