banner3069

Türk Telekom isyan ettirdi

Günümüzde hemen hemen her şeyin online olduğu ve telefonlar üzerinden yapılmasından dolayı bir gün bile internet kesintisi yada telefon kesintisi kişi ve işyerlerinin hayatını felç etmeye yetiyor. Telekom, Silivri’de yaşayan birçok vatandaşı mağdur etmeye devam ediyor.

Türk Telekom isyan ettirdi

BAĞLANTI ÇOK YAVAŞ VE SÜREKLİ KOPUYOR

Piri Mehmet Paşa mahallesi TTNet ev ve işyeri aboneleri, internet bağlantılarındaki hız düşüklüğü ve sık sık düşmelerden şikayetçi. Silivrili çok sayıda vatandaş, aynı şikayetleri mükerrer defalar Telekom’un çağrı merkezine bildirildiği halde sorunlarının çözülmediğini belirtti.
Çağrı merkezinden sorunlarının 48 saat içerisinde çözüleceğine dair bilgi mesajı aldıklarını belirten vatandaşlar, aylar geçmesine rağmen bir türlü sorunlarının çözülmediğini, internet hızının çok yavaş olduğunu ve sürekli olarak kopmadan kaynaklı olarak sorunların gün geçtikçe çoğaldığını belirtti.

İNTERNETİ CEP TELEFONUNDA VE REKLAMLARDA GÖRÜYORUZ

Yeni mahalle Oruçgazi sokak üzerinde yaşayan vatandaşlar ise İnternetle sadece cep telefonları üzerinden girebildiklerini belirterek “Burası İstanbul’un en güzel ilçesi, metropole yakın bir ilçe, Telekom reklamlarında internetsiz ev kalmayacağını belirtiyor. Oysa ki bir bırakın interneti ev telefonlarını bile göremedik. Sanki Anadolu’nun en ücra köşesi burası, yetkililerin bizim mağduriyetimizi bir an önce gidermesini talep ediyoruz” diyerek yetkilileri göreve davet etti.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
silivrili
silivrili - 2 yıl Önce

aynı sorunu bende 3-4 senedir yaşıyorum,arıyorum ama düzeltemiyorlar

Nurettin Zekay
Nurettin Zekay - 2 yıl Önce

Telefonlara bakan yok 7 defa müzik dinledim ama kimse açmadı

Fatih Mahallesi İclâliye Sok.
Fatih Mahallesi İclâliye Sok. - 2 yıl Önce

İnternette hep dalgalanmalar oluyor. 2016'da 13Mps alıyordum şimdi 2, 4, 6, 7Mbps alabiliyorum en fazla. Silivri Belediyesi'de sağolsun bu altyapı ile alakalı çok yardımcı oldular (!) Rezil ilçenin rezil altyapısı, hiç şaşırmıyorum!

Silivrim
Silivrim - 2 yıl Önce

Freefiber'e gecin bazen ufak tefek sorunlar olabiliyor ama en azından ilgileniyorlar. Ve güzel internet veriyorlar

SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2251