TV+’ın tüm kanalları 24-31 mayıs arasında abonelere açık olacak

banner4243

DİJİTAL TELEVİZYON PLATFORMU TV+, #EVDEHAYATVAR KAMPANYASI KAPSAMINDA RAMAZAN BAYRAMI’NA SÜRPRİZLERLE GİRİYOR. 150’DEN FAZLA KANALIN YANI SIRA, KATALOĞA YENİ EKLENEN 10 FİLMLİK ÖZEL SEÇKİ DE TV+’DA İZLENEBİLECEK.

TV+’ın tüm kanalları 24-31 mayıs arasında abonelere açık olacak
banner3909

Dijital televizyon platformu TV+, #EvdeHayatVar kampanyası kapsamında Ramazan Bayramı’na sürprizlerle giriyor. 150’den fazla kanalın yanı sıra, kataloğa yeni eklenen 10 filmlik özel seçki de TV+’da izlenebilecek.

Turkcell’in televizyon platformu TV+, #EvdeHayatVar kampanyası kapsamında Ramazan Bayramı’nda izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya hazırlandığını açıkladı. 24-31 mayıs tarihleri arasında 150’den fazla TV+ kanalı tüm kullanıcılara açık olacak.

Yapılan bilgilendirmede; en sevilen kanallar, en iyi film ve diziler, ilginç belgeseller ve çok daha fazlası Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+ ile bayram boyunca izleyicilerle olacak. Bu özgün içeriklerin yanı sıra, tüm dünyanın takip ettiği Alman futbol ligi Bundesliga’nın heyecan dolu karşılaşmaları da sporseverleri bekleyecek. TV+ kullanıcıları yayınları ister televizyondan isterlerse de telefon ya da tabletlerinden izleyebilecek.

Ayrıca kullanıcılar kanallarındaki yayınları durdurulabilecek, canlı yayını geri alabilecek ve istedikleri programları kaydedebilecekler.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3974

banner3552

banner4321

banner3841