banner3088

CHP’li gençler ve Balcıoğlu asker gecelerine katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Gençlik Kolları Başkanı Berker Esen ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu ve Belediye Meclis Üyesi İbrahim Çeşmecioğlu Ortaköy, Fenerköy ve Sayalar mahallelerinden askere gidecek olan gençlerin asker gecelerine katıldı.

CHP’li gençler ve Balcıoğlu asker gecelerine katıldı
CHP’li Gençler, Balcıoğlu ve Çeşmecioğlu 96/1 tertiplilere hayırlı teskere dileklerinde bulundu.

Askerliğin çok kutsal bir görev olduğuna değinen Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, “Askere gidecek olan gençlerimizi nasıl bugün davullar zurnalar eşliğinde eğlenerek uğurluyorsak, inşallah 12 ay sonra geldikleri zaman aynı şekilde onları böyle davullarla zurnalarla eğlenerek karşılarız. Bu gençlerimizin her biri Mustafa Kemal’in ordusuna gidiyor. Onları büyütüp bu yaşa getiren anne babaları da tebrik ediyorum. Allah sağ salim gidip gelmelerini nasip etsin. Hayırlı teskereler diliyorum.” dedi.

CHP Silivri Gençlik Kolları Başkanı Berker Esen ise, “Asker geceleri de ülkemizin değerlerindendir. Bu geleneğin Silivri’de devam ediyor olmasını çok önemsiyoruz. Bu örf ve adet devam ettiği sürece ülkemizin her zaman dimdik ayakta kalmaya devam edeceğini biliyoruz. Bizleri hiçbir gücün bölemeyeceğini biliyoruz. Ve biz CHP’li gençler olarak her zaman asker kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu güzel günde onlara küçük bir hediye takdim ederek hayırlı teskere dileklerinde bulunmak istedik. Allah hayırlısıyla gidip gelmenizi nasip etsin. Şimdiden kazasız belasız hayırlı teskereler diliyorum.” dedi.

CHP’li gençler Berker Esen başkanlığında en son Çatalca’nın Hallaçlı mahallesinden aldıkları davet üzerine Hallaçlı’dan askere gidecek olan 8 gencin asker gecelerine de katılıp, askerlere hediyelerini takdim edip hayırlı teskere dileklerinde bulundu.

CHP’li gençler ve Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu Silivri’nin her mahallesinde gerçekleştirilecek olan asker gecelerine de katılım gösterileceğini söyleyerek, dün olduğu gibi bundan sonrada ilçemizden askere gidecek olan genç kardeşlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 17:39
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196