banner2920

Işıklar; “Önceliğimiz İnsan Memnuniyeti”

Yaz sezonunda gerçekleşecek festivaller ve organizasyonlar öncesinde birim müdürleri ve sorumlularıyla genel bir koordinasyon toplantısı yapan Başkan Işıklar; “Yapacağımız her işte birinci önceliğimiz insan memnuniyeti” dedi.

Işıklar; “Önceliğimiz İnsan Memnuniyeti”

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar birim müdürleri ve sorumlularıyla rutin olarak gerçekleştirdiği toplantıların bir yenisini önceki gün Kale Park Sosyal Tesisleri’nde düzenledi. Belediye Başkan Yardımcıları Elif Bilici ve Ayhan Otlatıcı ile Başkan Koordinatörü Mehmet Has’ın da katıldığı toplantıda, Başkan Işıklar yaz sezonu yoğunlaşacak festival ve organizasyonlarda tüm müdürlüklerin koordineli şekilde hareket etmesi gerektiğini dile getirdi. ‘Sıradan bir belediyeyi belediye yapan tabelası değil, içindeki insanlardır’ diyen Işıklar; “Birimlerimizde başladığımız noktadan çok daha iyi yerdeyiz. Daha da iyi olacak. Bunu da insan memnuniyetini birinci sırada tutarak başaracağız” dedi.

Kurum içi işleyiş ve çalışmalar hakkında da değerlendirmeler yapan Işıklar, birim müdürleri ve sorumlularıyla karşılıklı sohbet ederek yapılacak çalışmalara yönelik görüş alışverişinde bulundu. 
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2012, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2251