Silivrihaberleri.com ile başlayan yükseliş trendi silivrihaberajansi.com ile devam etti. Son olarak kurumsal ve ulusal ölçekli yayın hayatına Silivri Haber Ajansı (sha.com.tr) patentli bir marka olarak ilkeli, objektif ve hızlı haber yayıncılığı anlayışı ile Silivri internet haber okurlarını ve kamuoyunu güncel gelişmelerden anında haberdar etmeyi hedef edindi.

Yeni nesil web teknolojileri ile geliştirilen Kulga Haber Yazılımı Dora temasını sistem altyapısında kullanan Silivri Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı ile iş birliğine giderek, İHA haberlerini yapay zekâ ile geliştirilen İHA Haber Robotu ile anında okurlarına sunan güçlü bir yazılım altyapısına sahiptir. 

Silivri Haber Ajansı, Silivri’de birçok ilki gerçekleştirerek, İHA Haber Robotu yapay zekâ teknolojisi ile, haberleri ve haber manşet görsellerini hiçbir editöryal müdahale olmaksızın direkt okurlarıyla paylaşıyor.

Yayın hayatına başladığı günden bugüne çok hızlı bir büyüme yaşayan sha.com.tr, bugün binlerce tekil ziyaretçinin haber kaynağı olarak tercih ettiği, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını yine binlerce okurun takip ettiği kurumsal bir haber platformudur.

Silivri’de internet haber okurunun ilk haber kaynağı olma hedefi ile kaliteli internet haber yayıncılığı anlayışı ile Silivri Haber Ajansı hayatına sağlam adımlarla devam ediyor.

Bize destek olan ve internetteki başvuru kaynağı olarak gören değerli internet okurlarımıza teşekkürler...