Silivri Haber Ajansı Kurumsal Künye Bilgileri

Ticari Ünvan
Silivri Haber Ajansı
SHA Kurucusu
Yusuf Eker
Yönetim Yeri
Piri Mehmet Paşa Mah.Yemeniciler Sok.Yazıcı Yapı İş Merkezi No: 6 Silivri / İstanbul
Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi Adresi
15178-71645-55445
Kurumsal İletişim
05467420742
Reklam-İşbirliği
Reklam 05467420742
Yer Sağlayıcı
Kulga Yazılım ve Telekomünikasyon Ltd. Şti.
Yer Sağlayıcı Adresi
Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Çağış Mah. Çağış B.M. Sokak No: 340/16 Ofis:32 Bigadiç / Balıkesir

Kurucu & Sahibi  
YUSUF EKER


Hukuk Danışmanı
Av.Ezgi Merve SAPMAZ

İçerik Sağlayıcı, Yönetim Yeri ve Tebligat Adresi:
Piri Mehmet Paşa Mah.Yemeniciler Sok.Yazıcı Yapı İş Merkezi No: 6 Silivri / İstanbul

Reklam Tasarım
SHA

Yer ve Servis sağlayıcı
Medya İnternet
Kulga Yazılım ve Telekomünikasyon Ltd. Şti.
Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Ofis: 32 Bigadiç / Balıkesir
0266 606 00 60

Haber Yazılımı:
Medya İnternet - Kulga Haber Yazılımı

Eposta Adresi:
[email protected]
 Uyarı

Sitemizde yayınlanan tüm haberler ve bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sha.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Köşe Yazarlarının sorumluluğu kendilerine aittir.

sha.com.tr Basın-Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir

Haklarınızın ihlal edildiğini veya T.C. yasalarına aykırı içerik olduğunu düşünüyorsanız iletişim linki üzerinden bilgi veriniz.

Yasal Uyarı

Silivri Haber Ajansı tarafından üretilen ve www.sha.com.tr adresinde yayınlanan yazılı ve görüntülü haberlerin ve fotoğrafların tüm hakları saklıdır. SHA’nın onayı olmadan, fotoğraflarının kullanılması, haberin tamamının veya bir kısmının kopyalanması, izinsiz kullanması yasaktır. 

Telif Hakkı

Silivri Haber Ajansı'nın ürettiği tüm haberlerin hakları saklıdır. Silivri Haber Ajansı'nın önceden yazılı onayı olmadan, Silivri Haber Ajansı'nın haber içeriğinin ve fotoğraflarının kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır. 

Kaynak gösterilerek dahi Abone olmadan kısmen veya tamamen kullanılamaz.

Yeni Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:

TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir. Basın Kanunu'nun “Yeniden Yayım”a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir: MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar. Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar." Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.Yapılan işlem Türk Ceza Kanunu md-243/1 ve "Bir bilişim sisteminin bütününe veya bir kısmına, hukuka aykırı olarak giren ve orada kalmaya devam eden kimseye bir yılda kadar hapis veya adli para cezası verilir." Uyarınca ayrıca suç oluşturmaktadır

Silivri Haber Ajansı İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği (İYGAD) üyesidir.