Başkan Yılmaz'dan Asel bebeğe destek daveti

SMA hastası Asel bebek için Silivri Sahili Sanat Parkı'nda düzenlenen kermese katılan Başkan Volkan Yılmaz 'Tüm hemşehrilerimizi Asel bebeğin tedavisine destek olmaya davet ediyorum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

SMA hastası Asel bebek için Silivri Sahili Sanat Parkı'nda düzenlenen ve 6-7-8 Mayıs 2022 tarihlerinde açık olacak kermesi Başkan Volkan Yılmaz da ziyaret etti. Başkan Yılmaz, kermesi düzenleyen kadınlardan destek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Asel bebek ve tüm SMA ile sağlık sorunları yaşayan bebeklere acil şifalar dileyerek, “Belediyemizin mahalle evlerinde kadın kursiyerlerimiz tarafından hazırlanan el emeği göz nuru ürünler de kermeste standlarda yerini aldı. Tüm hemşehrilerimizi Asel bebeğin tedavisine destek olmaya davet ediyorum” dedi

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Teoman | 13 Mayıs 2022 16:39

    Arkadaşlar SMA lı bebek haberi yaparken IBAN bilgilerini mutlaka paylaşın. Şimdi nereden yardım yapacağız biz? Ayrıca valilerimiz bu bebeklere hemen izin verip iletişim operatörleri SMS ile bağış toplama sistemin en kolay şekilde aktif etmeliler. Hatta bunlar ücretsiz olmalı. Kaybedecekleri 1 saniye yok bu çocukların.

BUNLARA DA BAKIN