banner3088

Güraslan “Kulübümüzün menfaati olan her şeyin yanındayız”

Silivrispor kulübü Başkanı Taylan Güraslan, Silivri Stadı ile ilgili sosyal medyada dolaşan bilgi kirliliği sebebiyle yazılı bir açıklama yaptı.Başkan Güraslan “Ben ve Değerli Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım Silivrispor’umuzun menfaati olan her şeyin yanında ve zararına olan her şeyin karşısındayız” dedi.

Güraslan “Kulübümüzün menfaati olan her şeyin yanındayız”

Silivrispor kulübü Başkanı Taylan Güraslan, yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Değerli Silivrililer ve Kıymetli Silivrispor’lular ; Sosyal Medya da  dolaşan bilgi kirliliğinden dolayı bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum.Çok Kıymetli  Kaymakamımız Sayın  Ali PARTAL ve Silivrispor için ter dökmüş Mabedimizde  Formasını  giymiş Belediye Başkanımız Sayın Volkan YILMAZ , özellikle Benim ve Yönetimimin  Stadımızla  ilgili bugüne kadar kendileri ile Koordineli  bir şekilde nasıl sorumluluk alarak büyük bir özveri ile çalıştığımızı çok iyi bilirler. Daha kesinleşen bir şey yokken sosyal medyada çıkan bu yanlış bilgi akışına bir son vermeliyiz. Unutmayın ki Ben ve Değerli Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım Silivrispor’umuzun menfaati olan her şeyin yanında ve zararına olan her şeyin karşısındayız. Sonuna kadar her platformda hakkını savunup Kulübümüz için en doğru en güzel kararın verilmesini sağlayacağımızdan hiçbir SİLİVRİSPOR taraftarının şüphesi olmasın. KALBİ SAMİMİ SİLİVRİSPOR SEVDASIYLA ATANLARA SELAM OLSUN...”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Miko
Miko - 4 ay Önce

Silivri stadyumu hasarlı kapalı tribünün yıkılıp yerine modern geniş kapalı tribün yapılmasını ve bölgemiz lokomotifi silivrisporun maçlarını silivride oynamasını silivrililer olarak dört gözle bekliyoruz.

banner3092

banner3205

banner3197

banner3153

banner3196