banner3088

Ekipler Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

Silivri Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde gerçekleştirdiği çevre temizliği, bakım, onarım ve asfalt yama çalışmaları devam ediyor.

Ekipler Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

Silivri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde gerçekleştirdiği bakım, onarım, tadilat, tamirat ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Planlamalar dahilinde, Gümüşyaka Ahmet Oruç Park’ında mıntıka temizliği, Mimar Sinan Mahallesi Kumluk Mevkii’nde atık ve çöp toplanması, Değirmenköy Fevzipaşa Mahallesi Çil Sokak’ta yol tamiri, Semizkumlar Mahallesi Terakki Caddesi’nde atık toplama ve boş arsa temizliği, Semizkumlar Mahallesi İrfan Sırdaş İlköğretim Okulu bahçesinde ve çevresinde temizlik, Mimar Sinan Mahallesi Günpınar Caddesi’nde ot biçme çalışmaları gerçekleştirildi. Eş zamanlı olarak yine Semizkumlar Mahallesi Rüzgarlı Bahçe Sokak’ta hız kesici set imalatı yapıldı. Ekipler, hafta boyunca Yolçatı Mahallesi tarla yollarında reglaj yapımı, Selimpaşa Mahallesi 6153. Sokak’ta ve Ortaköy Mahallesi Tatlıpınar Sokak’ta asfalt kırığı tamiri ile yol zemin iyileştirmesi, Çanta Mahallesi, Sancaktepe ve Balaban Mahalleleri park ve kamu alanlarında bit, pire, sinek ve kene ilaçlaması da yaptı. İlgili müdürlük ekiplerince programlanmış çalışmalar ilçe genelinde sürdürülmeye devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgi mucuk
Sevgi mucuk - 1 yıl Önce

Pazartesi sabah silivri belediyesini aradim sahilde oturuyorum ataturk caddesinde 13/1 de apartmanimizin onu hamam böcekleri yuva yapmis binamizin altinda iki tane restoran var resmen oluk oluk hamam bocegi iki defa kendi cabamla ilâçladim ama fayda etmiyor silivri beldiyesini aradim bizim boyle bir hizmetimiz yok 153 aryin dendi ardim sadece logarlari ilcliyoruz dendi lutfen biri sesimi duysun sahili ilaclansin

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212