banner3088

Işıklar Nevşehirli Hemşerileriyle Buluştu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Nevşehir Topaç Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek hemşerileriyle bir araya geldi.

Işıklar Nevşehirli Hemşerileriyle Buluştu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, geçtiğimiz haftasonu beraberinde CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri Melih Yıldız, Fevzi Aslan, Semih Ayeş, Zafer Bıyıklı, İbrahim Çeşmecioğlu, Mehmet Bulut, Hakan Sefa ile Belediye Başkan Yardımcıları Bora Balcıoğlu ve Hasan Solak ile birlikte Nevşehir Topaç Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.
 
IŞIKLAR: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
Dernek Başkanı İsmet Toprakçı ve Yönetimi tarafından karşılanan Başkan Işıklar, gerçekleştirdiği ziyaretinde: “Bizi biz yapan değerleri korumak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. 81 ilden vatandaşımızın bulunduğu ilçemizde birlikte yaşamanın en güzel örneğini sergiliyoruz. Yöre dernekleri bizim bir arada, hoşgörü ile yaşamamızın temel taşıdır. Kendi örf, adet ve geleneklerini ilçemizde rahatça ve fiziksel olarak daha iyi koşullarda devam ettirmelerini sağlamak bizim görevimiz. Çünkü biz büyük bir aileyiz” diyerek hemşerileriyle sohbet etti.  

 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211