banner3088

İSKİ hava aldı

Büyükçekmece, Çatalca ve Silivri’nin bazı bölgelerinde yaşanan su kesintisi sorununu çözen İSKİ ekipleri ana borularda oluşan sorunu giderdi. Ancak borularda biriken havayı almak oldukça zor oldu.

Son günlerde Büyükçekmece, Çatalca ve Silivri’nin bazı bölgelerinde yaşanan su kesintilerinin ana boruda oluşan sorunun sebep olduğunu belirleyen İSKİ ekipleri borularda oluşan sorunu giderdi. Ancak tamir esnasında ana boru üzerinde oluşan havayı alma işi ekiplerin çalışmasını güçleştirdi. Sanayi Sitesi önünde bulunan havalandırma bacasından boş havayı almaya çalışan İSKİ çalışanları yerden metrelerce yukarı fışkıran suyla karışık havayı aldıktan sonra başka bir havalandırma bacasından da hava almak üzere bölgeden ayrıldılar.
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 19:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın Yılmaz
Aydın Yılmaz - 4 yıl Önce

İSKİ Silivri'deki asbestli boruları değiştirdik diye sitesinde bildiri de bulunuyor. Fakat yeni boru hattı döşenmesine rağmen bağlantıları yapılmadan bırakıldı. Evlerin önlerinde duran mavi renkli boru hatları yeni döşenen hatlar. Asbest çok zararlı diye bildiride bulunuyorlar ama evlerin önlerine kadar gelen borular neden bağlanmıyor? Yetkililere seslenmek istiyorum: Silivrililer'i asbest belasından kurtarın!

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3197

banner2250

banner3196