banner3088

İSKİ problem çözerken problem yarattı

Silivri Çanta Mahallesinde okul öncesi çocukların rahatı için kanalizasyon çalışması yapan İSKİ adına çalışma yapan kepçe okulun karşısındaki elektrik direğini devirdi.

İSKİ problem çözerken problem yarattı

Veliler, tehlike arz eden durumu mükerrer defalar ilgili kuruma bildirdikleri halde İSKİ, yaklaşık 13 gündür sorunu çözmedi.

Okulda eğitim gören öğrenci velileri 13 gündür tehlike arz eden elektrik direğinin kaldırılmamasına tepki göstererek “Çocuklarımızdan bazıları burada ki yıkılmış direk üzerine çıkarak oyun oynadığını görüyoruz. Allah göstermesin olası bir elektrik kaçağında kim hesap verecek. Biz bu durumu 13 gündür her gün arayıp bildirmemize rağmen bir türlü çözemediler, çözmediler. İSKİ’nin bu kadar sorumsuzluk sergilemesine anlam veremiyoruz. Yaşanacak olası bir yaralanma, Allah korusun ölüm olayı yaşanmaması için bir an önce İSKİ’nin bu durumu çözmesini bekliyoruz” diyerek tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 16:20

Şenay Kobak

Şenay Kobak


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196