banner3088

Kipa Üst Geçidinde Asansör Projesi Onaylandı

Silivri Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Silivri Kipa AWM önünde bulunan üst geçitte asansör yapım projesi onaylandı.

Kipa Üst Geçidinde Asansör Projesi Onaylandı

Silivri Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) işbirliğinde asansörlü yeni üst geçit projesi için çalışmalar başladı. Vatandaşların talep ve şikayetleri doğrultusunda Kipa Alışveriş Merkezi önünde bulunan üst geçitte yaşlı ve engelli vatandaşların üst geçitleri kullanımını kolaylaştırmak amacıyla proje hazırlandı. İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Filiz Baş Güler’in takipleriyle teknik çalışmaları tamamlanan asansörlü üst geçit projesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A. Ş. tarafından onaylandı. Kısa bir süre sonra yapım çalışmaları başlayacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil arıcı
Serpil arıcı - 9 ay Önce

Çok güzel proje bebek arabali olan anneler için vede engelli arabalarda bulunan engelliler için cok güzel haber teşekür ederim ayni projeyi selimpaşa girişindeki üst geçit içinde yapsaniz çok güzel olur pazar günleri pazar oluyor bizler pazar arabamizla vede çocuk arabasiyla üstgeçiti kulanamiyoz mecburen arabalarin arasindan geçmek zorunda kaliyoruz lütfen selimpaşayi unutmayin sayin belediye başkanim

Metin alp
Metin alp - 9 ay Önce

Silivri için yapılan ve yapılacak olan herşey güzeldir emeyi gecenlere tesekkur ediyorum

Harun
Harun - 9 ay Önce

Geçen gün oradan geçerken keşke bir asansör olsaydı demiştim. Çok güzel düşünülmüş. Silivrimiz gelişecek insAllah

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196