banner3088

Mahallenin BEDAŞA isyanı

Silivri Çanta Balaban Mahallesi Hacegan Sokakta elektrik direkleri döşeyen BEDAŞ mahalle sakinlerini isyan ettirdi.

Mahallenin BEDAŞA isyanı

BEDAŞ tarafından elektrik direkleri dikilmesi, çalışan ekibin kabloları koparması nedeniyle 10 gündür evlerinde internet olmadığından şikâyet eden mahalle sakinleri, Bedaş'ın yetkililerine şikâyetlerini dile getirdiklerinde onları TELEKOMA yönlendiklerini ifade ettiler.

İnternet kablolarına verilen zarar ve tamamlanmayan iş nedeniyle mahallenin interneti günlerce kesik olması, çocukların da derslerini etkilediğini öne sürüp bu duruma en kısa zamanda çözüm bulmalarını istediler.

Bir yerden fayda sağlarken diğer yerden zarar vermekle yapılan işin mantık dışı olduğunu ifade eden mahalle sakinleri, açıkta olan kablo ve kopuk olan internet kablolarını bir an önce yetkililerin gelip onarmasını istediklerini ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat kaya
Nihat kaya - 1 yıl Önce

Kamu kurumlarında hiç bir zaman koordineli iş yapılmamıştır.bi taraf yıkar diğer taraf madur olur kurumlar entegre olarak hiç bir iş yapamıyor nedense;

Abdullah A.
Abdullah A. - 1 yıl Önce

Cumhuriyet mahallesinde çukurlara direkler kondu ancak halen daha o çukurlar betonla kapatılıp direkler sabitlenmedi. Bir kaza yaşanmadan bedaş yetkilileri bir an önce görevlerini yapsın lütfen.

Özsan Yıldırım
Özsan Yıldırım - 13 ay Önce

Çanta Balaban mahallesi Hasan Güneş caddesi no:11 ‘ in giriş kapısının önüne belediye logar kapağı koydu, Bedaş elektrik direği dikti,bu nedir kardeşim. Tamam kabul ediyoruz, uçmayı bilmiyoruz öğrenemedik.Bu sebepten dolayı sizleri zor durumda bıraktık, özür dileriz.Yetkili arkadaşların kişisel sorunları var ise ziyaretimize bekleriz.

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197