banner3069

Nurullah Baldöktü İ.Ö.O.’ndan Karakaş’a Teşekkür

Nurullah Baldöktü İlköğretim Okulu, ülkemiz adına koordinatörlüğünü yaptığı Comenius Projesi’ne katkısından dolayı AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş’a proje ortaklarından Polonya’dan getirdikleri hediye ve çiçekle teşekkür etti.

Nurullah Baldöktü İ.Ö.O.’ndan Karakaş’a Teşekkür

“Geleneksel Bayramlar; Yemek, Dans ve Şarkılar” projesi ile ülkemiz adına 2 yıldır Yunanistan, İtalya, İspanya ve Polonya ile birlikte yürütülen Comenius Projesi’ne ülkemiz adına ev sahipliği yapan Nurullah Baldöktü İlköğretim Okulu, projeye katkı sağlayan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş’a teşekkür etti. Nurullah Baldöktü İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Çetin, Beden Eğitim Öğretmeni Kemal Yurt, İngilizce Öğretmenleri Sanem Menküer, Yusuf Çınar, Rehber Öğretmeni Banu Araççı ve Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni Melek Demiral Uzer, Comenius Projesi’ne katkısından dolayı AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş’a proje ortaklarından Polonya’dan getirdikleri hediye ve çiçekle teşekkür etti. 

Mayıs ayında ortak ülkeleri Silivri’de ağırlayacak olan Nurullah Baldöktü İlköğretim Okulu, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş’ı bu etkinliklere de davet etti. Nurullah Baldöktü İlköğretim Okulu’nun uluslar arası bir projede Türkiye’yi temsil etmesinin Silivri adına bir gurur kaynağı olduğunu belirten Karakaş, “Kültürel ve sosyal faaliyetler ile sportif etkinliklerde başarılarınızı yakından takip ediyorum. Uluslar arası bir projeye de ev sahipliği yaparak ilçemizi dünya çapında temsil ediyorsunuz. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2012, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2251