banner3088

SİAD’tan Öykü Arin’e bağış çağrısı

Silivri Sanayici ve İş Adamları Dernek Başkanı Hakan Kocabaş, ilik nakli olmayı bekleyen Öykü Arin Yazıcı için donör olunması çağrısında bulundu.

SİAD’tan Öykü Arin’e bağış çağrısı

Dernek Başkanı Hakan Kocabaş, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Değerli Arkadaşlarım, Herkese iyiliklerle geçen, iyi bir gün diliyorum öncelikle. Hayat ve işin yoğunluğu içinde koştururken bazı şeyleri atladığımız oluyor.


Gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu Toplantısında iyi insan, Genel Sekreterimiz Adnan Deniz; Öykü Arin Yazıcı adında ilik nakli bekleyen bir yavrumuzdan duygulanarak bahsetti. 3,5 yaşındaki bu minik yavrunun 300.000 kişide bir rastlanan bir lösemi bulgusuyla karşı karşıya olduğu ve gerekli donör bulunmazsa 2 aylık ömrünün kaldığı yönünde bilgileri paylaştı. Kendi fabrikasında firma çalışanlarının rızasıyla bu kampanyaya destek olmak için bir çalışma başlatmıştır. Yine gönüllülük esasına dayanarak personellerinin böyle bir iyilik yapmasına vesile olmak isteyen arkadaşlarım kendi işyerlerinde de böyle bir kampanya katılımı sağlayabilirler. Gönüllü personellerimiz olursa SİAD; KIZILAY ile girişimde bulunarak ekipleri buraya getirtecektir. Kızılay ile görüşmem ışığında ilk etapta iki tüp kan alınarak uygunluğu tespit edilecek, donörlük sonraki aşamada gerçekleşecektir. Bilginize, Saygılarımla.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196